Skocz do zawartości

Dziwna zagadka z navi 16:9


Matias-e90

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że napisze co to było jesli tylko kolega naprawiający powie:) może będzie mozna nawet gdzieś tam u nich poczekać:) to chętnie bo nie uśmiecha mi się godzinę wracać do domu;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, noi jestem po zabiegu. Generalnie na samym początku chciałem Mega Mocno Podziękować Rafałowi z BMW Navi Garage!!!!!!! Wielki poztyw, Mega profeska!!!!!!!! Generalnie Rafał posprawdzał mi wszystko co trzeba, podpiał Swoją antenę gps, podpinał kompa, początkowo okazał się bezpiecznik, jednak po podpięciu wywaliło cały system;/ Niestety trzeba było to robić od nowa, ale wiadomo pełna profeska - kilka minut i wszystko jest tak jak było:) Ostatecznie okazał się czytnik MK$, no może nie tyle czytnik co jakaś jego wymienna czesć o nazwie....hipermod?? Chyba:D Także czytnik zostanie dzisiaj zawieziony do Łomianek jest gość, który zajmuje sie naprawą tego. W pon wracam do Wawy więc jade do BMW Navi Garage po czytnik:) noi na test:)

 

 

Także podsumowująć

Wszystko było sprawne, antena, wzmacniacz itp itd.

Ostatecznie padło na czytnik, w zasadzie na jego częśc HIPERMOD.

 

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Rafała!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

 

Dzisiaj odebrałem od chłopaków z BMW NAVI GARAGE czytnik, zrobiony, naprawiony śmiga jak trzeba:)

 

Cena jest duuużo tańsza niż używany czytnik na allegro w przypadku kiedy padnie... HIP...jakoś tak:)

 

Podobno keidyś było to częścia zamienną dzisiaj już jej nie ma..trzeba albo naprawiać albo kombinować z takim cudem w jakiejś używce.

 

Generalnie podsumowująć chciałem z całego serca polecić BMW Navi Garage!!!!! Chłopaki to profesjonaliści bez fuszerki, profesjonalne podejście do klienta, naprawde konkret, widać że robią to kupe lat:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.