Skocz do zawartości

Oryginalne radio + wzmacniacz


pff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem e46 330d 2000r. Mam w nim oryginalne radio - kaseciak.

Nie chciał bym go wymianiać. Cd mi dużo nie da. Wolę USB na transmiterze.

 

Ale mniejsza. Chciał bym zapytać, czy jest możliwość wstawienia wzmacniacza do takiego radia ?

I przy okazji zapytam, o moc wzmacniacza BMW do e46?

http://allegro.pl/bmw-3-e46-wzmacniacz-hi-fi-harman-kardon-6921050-i2621981234.html

 

Najlepiej było by, gdyby ktoś mi po prostu napisał, co muszę kupić. Jakie przejściówki, kable itp, bo się na tym w ogóle nie znam. ;/

 

Z góry dziękuję ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz wstawić wzmacniacz pod oryginalne głośniki ?

 

jeżeli chcesz pozostać przy oryginalnym radio i podłączyć je pod wzmacniacz, to musisz zaopatrzyć się w konwerter sygnału z hi na low

do tego jakiś zestaw wzmacniacz + głośniki.

Z głośnikami jest o tyle problem, że albo kupujesz dedykowane albo przerabiasz mocowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mówi o jeżdżącej imprezie ?

wsadzając "jakieś" głośniki właśnie taki efekt uzyskasz

dobre głośniki to więcej, dobrej muzyki dopływającej do Twoich uszu

 

https://www.google.pl/search?q=konwerter+hi+low&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z tego co czytałem na necie taki konwerter nie jest najlepszym rozwiązaniem. Poza tym dobrej jakości konwerter kosztuje ponad 200 zł.

Lepszym rozwiązaniem byłoby wyciągnięcie z radia wyjść niskiego poziomu. Na necie są gotowe "zrób to sam". Myślę że większość elektroników dałoby sobie z tym radę. Jest też sporo o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.