Skocz do zawartości

BMW E46 320d Wrocław, 2000r [czekam na vin]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od razu zaznaczam - VIN będzie po południu wysłany smskiem, także uzupełnię to wszystko, zgodnie z regulaminem :)

 

Czy ktoś z Was może oglądał ten samochód?

 

http://otomoto.pl/bmw-320-lift-tanio-25535748.html

 

Widać od razu, że nie jest idealny - np.

1. róg maski nad lewym reflektorem,

2. kolory kierunków przód a tył - w trójkach po lifcie w ogóle były jeszcze pomarańczowe tylne reflektory? Te z przodu też nie są chyba oryginalne - jakieś za białe zamiast przezroczystych.

 

Ok, dla mnie to szczegóły, a chodzi mi bardziej o silnik. Ta jest po lifcie, więc chyba nie ma tych wszystkich problemów, które miały przedliftowe 320d (pompa wtryskowa?), mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez okres wakacji e46 te tanie staniały o 5 tyś ............. oglądając samo ogłoszenie włos jeży się na głowie :duh: .

 

Tutaj cały przód jest od innego autka, benzyny dokładnie :norty: .

 

Mechaniki nie ocenimy na podstawie fotek, ................ szczerze wątpię aby była ok :nienie: (niektóry mankamenty, bolączki są do przyjęcia oczywiście, ale niektóre lepiej omijać szerokim łukiem ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po czym to widać, że ten przód jest z benzyniaka? Jakie elementy masz na myśli?

 

Wymienialiśmy już kiedyś wiadomości prywatne, ja jednak ciągle myślę o trójce, bo fajne autka.

A dostałem dziś za mojego skradzionego golfa odszkodowanie i ciągle szukam czegoś do 15 tys. Siedzę i rozmyślam.

Facet ma to auto bardzo blisko mnie, może skoczę wieczorem oglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamiętam wymianę korespondencji ........... jak masz możliwość to dołóż do 20 tyś chociaż i coś powinno się znaleźć ......... ;) .

 

Dla świętego spokoju obadaj na żywo omawiane autko ;) , ale z bardzo dużym spokojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam możliwości, żeby dołożyć do 20k. To już dla mnie za duża suma.

 

Golfa miałem ubezpieczonego na 11 tys., wypłacili dziś 10,5 tys. dlatego mogę dołożyć max 4 - 5 tys.

W tej cenie mógłbym szukać audi a4 b5, ale jakoś mnie nie kręcą. Wnętrze jest ciasne.

 

Napisz tylko, jakie tam elementy widzisz z benzyny? To mógłby być mój haczyk przy rozmowie z właścicielem ;)

 

Pójdę, zobaczę, wypytam, a wrażenia opiszę tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio cały przód przerobiony na lifta zwróc uwagę na rocznik 2000;)

Lifty wychodziły od rocznika 10/2001 roku

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tylko, jakie tam elementy widzisz z benzyny? To mógłby być mój haczyk przy rozmowie z właścicielem ;)

Haczyk? Haczyk to będzie, jak zapytasz właściciela, jakim cudem został wymieniony cały przód auta. Wymienione lampy, maska, błotniki, zderzak... Inna sprawa, że ja na miejscu sprzedawcy odpowiedziałbym ci, że nie napisałem, że bezwypadek, a po lux lifta to śmigaj po kredyt. 15 tys. to o 10k za mało na lifta (jeśli ma być super stan), lub 5k za mało (jeśli akceptujesz skręcony licznik i inne cuda handlarskie).

Szymon słusznie wywnioskował po zderzaku przednim, że cały przód od benzyniaka. Porównaj na allegro i zobaczysz różnicę :8)

PS: lift touringa był w 09/2001

PS: nie masz racji, ten egzemplarz posiada pompę wtryskową, ze wszystkimi jej urokami

PS: pomarańczowe kierunki były zarówno przed liftem, jak i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytałem treść ogłoszenia, że to faktycznie przed lift i "słabsze strony" przeliftowego 2.0d nadal aktualne :roll: .

 

Mając cały obraz nigdzie bym "kufra" nie ruszył :mrgreen: .

 

 

P.S. Dzięki Błażej :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.