Skocz do zawartości

[E60 LCI] - Zmiana całego środka - Oferta Pracy


spinacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystki serdecznie,

 

Jest to mój pierwszy post na forum więc chciałem się przywitać.

 

Od 3 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem E60 z 2007 roku - wersja po lifcie.

 

Pierwszą rzeczą jaką chciałbym zrobić w aucie to kompletna wymiana środka (wykładzina, fotele, kanapa, podłokietnik, deska rozdzielcza, kierownica i podsufitka). Obecnie w aucie posiadam fotele z materiału z regulacją elektryczną góra/dół oraz oparcie. Regulacja przód/tył jest mechaniczna. Kupiłem fotele skórzane - pełna elektryka z pamięcią. Oczywiście moduły są w zestawie. Boczki do drzwi posiadają dodatkowe podświetlanie schowków (u mnie brak).

 

W związku z powyższym szukam osoby, która pomoże (oczywiście za $) w następujących rzeczach :

 

- Demontaż foteli, kanapy, wykladziny, podłokietnika

- Montaż nowych foteli, kanapy, wykładziny, podłokietnika + ewentualne przeróbki w instalacji elektrycznej jeżeli będą konieczne

- Podłączenie oświetlenia do boczków drzwiowych ?

 

Jestem z Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowalem juz taki zestaw. Z fotelami nie ma wiekszych problemow, ale wiązkę trzeba polożyć. Z tego co pamietam to fotele chodzą na lin-busie.

 

pozdro

B.

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak masz ochotę zapraszam do wawy to pomozemy...

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Montowalem juz taki zestaw. Z fotelami nie ma wiekszych problemow, ale wiązkę trzeba polożyć. Z tego co pamietam to fotele chodzą na lin-busie.

 

pozdro

B.

 

Kolego Bartek-Carfix. Przełożyłem już cały środek. Fotel pasażera działa bez problemu (włącznie z elektrycznym zakłówkiem). Niestety fotel kierowcy nie działa w ogóle. Czy jesteś w stanie pomóc w temacie ? Coś powinienem dokupić? Pociągnąć wiazkę?

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie miałeś oryginalne wyposażenie , wydaje mi się że fotel pasażera nie posiada instalacji. W takim przypadku musisz doprowadzić LIN_BUS

 

podaje link do schematów:

 

http://wds.spaghetticoder.org/en/e60/Complete_vehicle/body/Seats_%285_Series_E60_E61%29/

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jakie miałeś oryginalne wyposażenie , wydaje mi się że fotel pasażera nie posiada instalacji. W takim przypadku musisz doprowadzić LIN_BUS

 

podaje link do schematów:

 

http://wds.spaghetticoder.org/en/e60/Complete_vehicle/body/Seats_%285_Series_E60_E61%29/

 

Dziękuję za link.

 

Oryginalnie były fotele odsuwane manualnie (była dźwignia), a odchylane i podnoszone elektrycznie

 

Aktualnie są włożone w pełni elektryczne (zagłówki też elektryczne) i z pamięcią.

 

Fotel pasażera działa. Fotel kierowcy w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.