Skocz do zawartości

znaczki w E36 ?


ukasz

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się jak to jest z E36 ze zdezkami od emki, często na masce niema tego jakże pięknego logo i tak się zastanawiam czy było coś takiego "fabryczne" czy to wszystko to przeróbki?

Pytanie moje wynika z tad iż szukam dla siebie 320 i często takie widać w ogłoszeniach.Bo jeśli ktoś zerwał szachowine :evil: "pacnoł" szpachlu i na to lakier to jak na mój gust po jakimś czasie to wylezie...

Tak w ogóle to witam wszystkich bo ja tu pierwszy raz pisze...(od tygodnia pilnie czytam ile się da- średnio z 6-8h dziennie :twisted2: , mam wolne w pracy..)

i jeszcze jedno jak ktoś zna jaką ładną 320 z lat 95-97 coupe najlepiej w zachodnipomorski to poprosze o poinformowanie...

ostatnio też zastanawiam się pomału nad 323i :twisted: - chyba za dużo czytam....

Dzięki

Edytowane przez ukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na masce i pokrywie bagażnika zawsze powinny być fabryczne znaczki Bmw. Nawet firmy zajmujące się poprawianiem Bmw zadko kiedy umieszczają swoje oznaczenia mam tu na mysli takich firmy jak Alpina,Schnitzer,Breyton,Hartge ,Hamann. Kiedyś spotkałem się z Touringiem AC Schnitzera S3 3.2 i oryginalne znaczki były zastąpione firmowymi AC. W nowszych modelach jest to dość często spotykane (mowa o tych tuningowanych).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma zderzak od ///M do znaczka :|

znaczek jest na masce a na zderzaku nic nie ma,

niekturzy zdejmują i szpachluja (przerabiałem to w innym aucie) ale zawsze od zamykania maski szpachla pękała (nawet ta z włuknem) po pewnym czasie, :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam znaczek do zderzaka oczywiście nic niema.... :mrgreen:

ale niezauważyłem żeby był usunięty a zdrzak normalny...

czyli jednym słowem unikac takiego cuda.... szkoda bo widziałem jedną 323i właśnie bez znaczka i jedna320 teznie miała ale ona budzi u mnie mieszane uczucia....

cięzko jest wybrac samochodzik oj cieżko.... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.