Skocz do zawartości

[e46]błąd poduszki kierowcy


K3m0T1989

Rekomendowane odpowiedzi

od kupna auta mam błąd poduszki, powodowały go 2 błędy, mata i poduszka kierowcy. Mata już emulator siedzi i błedu nie wyrzuca, natomiast na poduszce kierowcy dalej jest, kupiłem inna poduszkę na allegro, błąd dalej jest. Gdzie szukać przyczyny?

opis błedu z inpy

bład poduszki kierowcy

błąd dla aktywnego czasu (w sensie chyba że aktualny - inpa niemiecka wiec używam tłumacza)

za duży opór

błąd nie jest losowy.

 

Po wykasowaniu kontrolka gaśnie na moment i odpala się na nowo. Co mi zostaje ? podmiana taśmy kierownicy ?

wiem że auto było zbite z każdej strony wiec pewnie i poduszki zmieniane, czy może trzeba wyczyścić jakąś pamięć wypadku ? coś takiego mi sie obiło o uszy kiedyś ale nie wiem. Jakieś rady specjalistów? bo to ostatnia rzecz w aucie na liście do zrobienia :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma inny typ ?

no i jeśli kupie taśme to ona może byc przestawiona, jak ją ustawić w sensie chodzi mi o ten element który się kręci. Mam pokręcić w jedną strone ma maxa, w drugą stronę na maxa, policzyć obroty i ustawić się po środku ? czy to nie ma znaczenia itp.

 

Mam jedną taśme tylko ma w srodku ukruszoną taką blaszkę która przeskakuje. Może zrobić podmiane tylko w celu sprawdzenia czy błąd zniknie.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.