Skocz do zawartości

Zgodzilibyście się z taką wyceną szkody przez Warte?327,40zł


sawka1

Rekomendowane odpowiedzi

pisemko wrzuce dzis na skaner i wkleje.

Też wydowało mi sie że nie jest źle i naprawie sobie autko i zostanie na na ,,waciki" niesetety jak zobaczył samochód mechanik wyszło dużo dodatkowych uszkodzeń których nie zauważyłem.

Po podliczeniu koszt naprawy zamyka mi sie mnie j więcej w tej kwocie problem w tym że na używanych częściach i u znajomego mechanika.

Złomowanie auta nie wchodzi w gre bo spłącam go jeszcze a w planach ma e39 w przyszłym roku. :duh: :(

150 kucyków pod maską!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no i wkońcu ktos we mnie przyłożył, przejechał się po całym boku (z tym że w sprinterze - wiem że to nie BMW, ale jak najbardziej temat zwiazany z BMW więc prosze o nie usuwanie tego postu) od drzwi po tylne nadkole, przyjechał rzeczoznawca, potem przysłałał mi wyniki analizy i nie wiem co teraz robić bo z analizy wynika że do wymiany mają być tylko drzwi, a reszta do klepania, ale to ja jestem poszkodowany i czy nie przysługuje mi wymiana wszystkiego na nowe nawet jeżeli to jest cały bok od podwozia po dach?

 

ja jestem w PZU, a on w Compensie, a i uszkodzenie nie jest ogromne, takie lekkie wgniecenie na całej długości i w niektórych miejscach zdarł sie lakier

 

poza tym w analizie jest coś o farbie akrylowej, akrylówki używa sie do lakierowania karoserii?

 

i jeszcze kilka dni przed wypadkiem pękła mi szyba i jest ślad chyba po kamyku, i tak stwierdził rzeczo znawca, więc pewnie nie mam już szans na wymianę w związku z tym wypadkiem?

Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.