Skocz do zawartości

Szybki start, automat 530d


Kratos88

Rekomendowane odpowiedzi

W trybie D przerzucasz na tryb sport a następnie operujesz dźwignią góra-dół

 

Wysłane z HTC SXE za pomocą TT2

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wyścigów to trzeba było brać manuala :). Automat raczej nie jest do tego stworzony...

 

Wrecz przeciwnie. Automat jest idealny do startu z kreski i sprintu -> polecam lekture http://www.bmwm.beep.pl/artykuly/aam/aam.htm

To samochód masz zły do ścigania :D To jest limuzyna, a nie wyścigówka :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł :). Zdarza mi się ruszać mocno ze świateł, po prostu wciskam buta i jadę, tyle że zanim się to wszystko zbierze to jakieś 1,5 sekundy stoję prawie w bezruchu :). no ale za to potem nie ma mowy o błędach w zmianie biegu, które mogą się zdarzyć w manualu przy dużym pośpiechu i niedużym doświadczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za konkretne odpowiedzi. Wczoraj startowałem z samego D, a wyścig udało się wygrać, teraz już będzie tylko lepiej. :)

 

Oczywiście, to żadne konkretne wyścigi tylko sprawdzenie samochodów ze znajomymi.

 

I to nie był mój pomysł, ale dali wyzwanie więc przyjąłem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że zanim się to wszystko zbierze to jakieś 1,5 sekundy stoję prawie w bezruchu :).

Jeżeli nie kochasz swojego samochodu i pragniesz przyspieszonej śmierci swojego konwertera, albo po prostu pragniesz raz na rok skopać komuś konkretnie tyłek z kreski, to: Lewa noga do oporu w hamulec, prawa do oporu w gaz (dojdzie do 2k obrotów) i puszczasz hamulec.

Nie polecam, bo to masakra dla układu napędowego, ale jak ktoś musi to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak poprzestanę na dotychczasowej metodzie czyli mocno gaz, 1,5 sekundy zbierania się tego wszystkiego i wystrzał do przodu, ewentualnie spróbuje z 1 przy sekwencyjnej. :) Może bardzo go nie kocham, ale jakoś mam taki wrodzony wstręt do świadomego niszczenia czegoś co jest dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.