Skocz do zawartości

e64 nie moge otworzyć bagaznika


darti123

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie z kolei działał alektrycznie ale ręcznie nie mogłem otworzyć, rozebranie, przeczyszczenie pomogło, może poprostu bezpiecznik padł? z kluczyka jak nie otwiera to dziwne bo kluczyk ładuje się automatycznie w stacyjce. ja chyba bym zaczął od najprostrzej rzeczy czyli bezpiecznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że padnie to pytanie :) nawet jak by się złożyło siedzenia to i tak tam jest ściana. raczej to nie wina akumulatora, jak by padł to jest podpięcie pod maska ale raczej aku jest sprawny, dzwoniłeś do aso? może oni mają jakis pomysł? nawet jak by się rozebrało znaczek na klapie to i tak nic nie da, nie ma dojścia, napisałeś że nie działa też z kluczyka, ale z kluczyka czyli przycisku na kluczyku czy też jak wkładasz kluczyk w zamek to też nie otwiera??? może to zbieg okoliczności że nagle padło wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej elektrycznie czyli podnosząc znaczek czy naciskając przycisk w kluczyku nie działa od jakiegoś czasu .I do tej pory wkładałem kluczk w zamek przekręcałem i otwierałem . Niestety ta opcja też już nie działa ,co gorsza w bagażniku została reklamówka z owocami. Czy jak dostane się do środka to czy będe miał już wino :?: :D Dziś wieczorem ma być u mnie człowiek który otwiera samochody bez kluczyków, zobaczymy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A więc tak ,pisze dopiero teraz bo musiałem psychicznie od tego samochodu odpocząć .Postawiłem go na końcu podwórka żeby nawet na niego nie patrzeć . "Magik" do otwierania powiedzał ze "bez inwazyjnie się nie da rady" . Tzn. albo rwać na chama albo wyciąć podłoge od spodu i w ten sposób dostać się do zamka .A właściwie do rygla bo sam zamek podobno jest ok .Dziś sam się za to zabrałem inną metodą ,i widze światełko w tunelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak od razu drastycznie, ja swoją w sumie tez juz chciałem utopić w stawie ale jak wsiadłem i odpaliłem od razu banan na twarzy i zdanie zmieniłem. Dzwoniłeś do aso? ciekawe co oni by powiedzieli. jestem ciekawy jak rozwiążesz tą awarię, mam nadzieję że obejdzie się bez rozwalania zamka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, kiedyś w z4 diagnozowali nie sprawny zamek drzwi który sami mi sprzedali, szkoda gadać, dobrze że nic nie zapłaciłem, ale oczywiście byli w błędzie, a teraz żarówki, nie wiedzą jakie żarówki są w samochodzie!!! mimo że podaje im święty dla nich vin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to ,ja do ASO moge pojechać na przegłąd okresowy aby wbili pieczątke do książki. Kolega pojechał e60 na przegłąd do bawari motors janki .I choć dwumas walił że średnio kumający mechanik odrazu by się zoriętował że coś jest nie tak ,to panowie z serwisu przeoczyli taki defekt. Ale za to zalecili wymiane kolektora ssącego bo były na nim ślady pocenia się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taki przegląd okresowy kosztuje i jak pojedziesz np tylko żeby wymienili filtr powietrza to też pieczątkę przybijają? ja serwisuje u kolegi, części mam bez vatu u niego więc taniocha i sam mu pomagam więc widzę wszystko co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Widzę że mój temat odkopany po ponad dwóch latach a ja nawet nie napisałem jak sobie poradziłem . A więc odkręciłem zawiasy było bardzo ,bardzo ciężko ale się udało . I dostałem się do bagażnika od strony podszybia . Okazało się że rozpadł się cały zamek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.