Skocz do zawartości

Zamek Centralny - drzwi nie otwiera, samozapłon awaryjnych!


VValet

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w poprzednim wątku pisałem o dziwnym zachowaniu auta - w nocy samoczynnie zapalało się światło wew..

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=184405

 

Kolejny raz objawów tych nie zaobserwowałem ale pojawiły się kolejne które chyba mogą mieś źródło w centralnym

 

1) tylne drzwi nie zamykają się z pilota - kilka razy wł/wył i się zamkną działa to losowo

2) po miesiącu takich objawów prawe tylne drzwi również losowo nie otwierają się z kluczyka - operacja kilka razy wł/wył i się otworzą

3) ostatnio po otworzeniu auta zaczeły mi mrugać awaryjne nie dało się ich wyłączyć - manetka/ guzik awaryjnych/zamknięcie otwarcie z pilota/uruchomienie silnika - nic nie pomagało. po przejechaniu 1 km. samoczynnie się wyłączyło.

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do otwierania losowego to zobacz siłowniki. Może ich czas dobiega końca. Co do awaryjnych to wygląda jakby alarm się załączał, lecz wtedy tęż by wyła. A w ogóle czy instalacja alarmowa jest oryginalna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.