Skocz do zawartości

E36 320I 1996r. Problem z licznikiem.


bodzio1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem e36 ale miałem problem ze światłami z tyłu i w bagażniku. Okazało się ,że kable na zgieciu od klapy bagażnika są porozrywane jak by jakiś szczur tam wpadł więc mówię kupię 2 metry kabla 1,5 i 2 metry kabla 2,5 i polutuje i będzie dobrze. Rozbieram dlaje samochód okazało się że przepaliły się wiązki kabli aż do tej czarnej i bialej kości przy pedałach izolacja była normalnie potopiona jakiś magik zmostkował chyba bezpiecznik bo był całkowicie stopiony w kostce. Kupiłem wiązkę kabli które musiałem wymienić dopasowałem kolorami ,żeby było jak fabryka. No i światła wszystkie z tyłu działająnawet te co nie działały tylko przestała pokazywać się prędkość i spalanie. Jak silnik jest wyłączony wskazówka economizera jest na 0 a jak włączę to wiadomo spada powyżej 30. Tylko że już nie wraca i nie pokazuje się prędkość. Czy w zegarach są jakieś bezpieczniki które mogły od tego się przepalić? Czy tylko tam pod maską. Czytałem coś o czujniku abs w lewym tylnym kole bo mam uszkodzony stwierdził to komputer i na desce też świeci się błąd. Ale to chyba było w e39 a nie e36? Bo pomiary bierze z mostu chyba tak? Jeśli tak to którędy kable biegną? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.