Skocz do zawartości

Poszukuję poprzednich właścicieli od mojej BMW e39,..


MEGHUSMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję poprzednich właścicieli od mojej BMW e39 którą zakupiłem rok temu, czy może ktoś z forum posiadał tą bmw e39, ktoś mi może pomoże?

Podaje szczegółowe dane z karty pojazdu:

BMW e39 528i z 1996r. kolor fabryczny cosmosschwarz 303, z tego co zauważyłem to też któryś z poprzednich właścicieli prysną ją z wierzchu podobnym ciemnym kolorem.

numer VIN: WBADD51090BP13403

Samochód został zarejestrowany pierwszy raz w Polsce 2005-10-11, pierwszy właściciel był z Olsztyna(12.12.2005) również tej samej daty wbity został gaz, numer rej: NO 58905, następnie samochód został zarejestrowany we Wrocławiu 13.10.2006, numer rej: DW 396AR, dalej samochód został sprzedany do Garwolina 18.01.2008 numer rej: WG 47998, następnie auto powędrowało do lublina 18.03.2010r numer rej: LUB 19877, po czym trafiło do mojego poprzedniego właściciela z Jarosławia do którego kontakt mam,,..uff.. było trochę tych właścicieli. Czy ktoś z forum posiadał te BMW? lub czy może wie ktoś z obecnych na forum kto posiadał takie auto, poszukuję poprzednich właścicieli ponieważ chcę się dowiedzieć mniej więcej co było robione przy aucie i td,.. Jeśli komuś coś świta, z góry dziękuję za jakieś wskazówki i cynki,..Tomek

Edytowane przez MEGHUSMAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mój kolega we wocławiu miał taką rejestracje właśnie dzwoniłem do niego bo nie byłem pewny,powiedział że w drzwi to 4 razy była walona raz w tył i tylne drzwi były mocno walone razem ze słupkiem sprawdz tylnie prawe drzwi czy chodzą tak samo jak lewe jak nie to masz odpowiedz ale silnik mówi że igła na dwójce 40 minut bąki kęcił aż opony popękały a silnik dalej chodził.
noga w chłodnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
cześć mój kolega we wocławiu miał taką rejestracje właśnie dzwoniłem do niego bo nie byłem pewny,powiedział że w drzwi to 4 razy była walona raz w tył i tylne drzwi były mocno walone razem ze słupkiem sprawdz tylnie prawe drzwi czy chodzą tak samo jak lewe jak nie to masz odpowiedz ale silnik mówi że igła na dwójce 40 minut bąki kęcił aż opony popękały a silnik dalej chodził.

Koledze kreatywność uszami się widzę wylewa :mrgreen:

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha na tylu właścicieli wiedziałem że ktoś się znajdzie,tak to ta BMW :D Tylne prawe drzwi nie domykają się tak jak inne, tył też był bity, szpachla pękła ale cały tył już zrobiłem, joker83 a mogę prosić jakiś kontakt na PW do tego twojego kolegi, chodzi mi tutaj o parę pytań, najlepszy byłby numer tel,..z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu wez prosze cie bajki łykasz jak młody szczupak wez zmien olej na syntetyk valvoline obojetnie na czym jezdziło to auto.i na żartach sie nie znasz?

zmień olej kup wosk wypoleruj poodkurzaj i podłacz pod kompa jak nie ma błedów to wypij pare piwek i już.ja mam na budziku 290 tys.i jest wszystko ok a drzwi chodzą pewnie ok tylko sobie coś wkręciłes.ja też mam 5 poprzednich właścicieli i mam to gdzieś kto tym jezdził ważne że 8000 tys km już zrobiłem oprócz serwisu nic nie trzeba robić chodzi jak ta lala pozdro

noga w chłodnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha na tylu właścicieli wiedziałem że ktoś się znajdzie,tak to ta BMW :D Tylne prawe drzwi nie domykają się tak jak inne, tył też był bity, szpachla pękła ale cały tył już zrobiłem, joker83 a mogę prosić jakiś kontakt na PW do tego twojego kolegi, chodzi mi tutaj o parę pytań, najlepszy byłby numer tel,..z góry dzięki

 

ALE JAJA SZPAJCHLA PENKŁA

noga w chłodnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyczerpałeś temat, zadowolony? wszystko obróciłeś w żart, haha ale jaja. Nie rozumiem po co żarty sobie robisz z ludzi, obskakując wszystkie tematy po kolei. Czy ten temat miał żartobliwy charakter? I nie łykam żadnych bajek jak to powiedziałeś jak "szczupak" bo nie znasz mnie więc mnie nie oceniaj i nie obrażaj publicznie,.. tylko po prostu trafiłeś jak w lotka w te prawe tylne drzwi, bo rzeczywiście były bite i się nie domykają i tylko dlatego ci uwierzyłem w tą twoją "kreatywność która uszami ci się wylewa" tak jak to kolega wyżej powiedział,...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.