Skocz do zawartości

E30 coupe 88' 318i projekt by EvilM4n


EvilM4n

Rekomendowane odpowiedzi

przykro mi to mowic, ale e30 idzie na sprzedaż.. :( szkoda mi pracy która wlozylem w nia.. mysle ze ktoś kto kupi, nie wielkim kosztem ja dopieści i będzie zadowolony..

praktycznie wszystko jest.. gruba laga, tarcze tyl, stabilizatory - wszystko to dorzucam.

silnik z tego co wiem ma 170+ tys km :o

fotele w ladnej skorze sportsitze.. silnik osadzony profesjonalnie przez osobe która kiedyś pracowala za dobrych czasów M-Garage.

zalozone wspomaganie, wal 2,4td, chlodnica od td.. wszystko po prostu co potrzeba przy swapie na m50b25. buda cala wykonserwowana.

 

powod? zmusza mnie do tego sytuacja w domu, i studia.. potrzebuje auta które mogę mieć w trase i celuje w e38. z checia po studiach wroce do e30 :)

 

na dniach wstawie trochę fot i aukcje zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

też ostatnio mi chodzi po głowie aby sprzedać swoje e30 dołożyć pieniążka i przyciągnąć z Niemiec model 1602 lub 2002 i też nie wiem co robić :?: :?: trochę szkoda mi rozstawać się z e30 :( z drugiej strony model 2002 to takie małe marzenie :mrgreen:

co zrobię jeszcze sam nie wiem :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio mi chodzi po głowie aby sprzedać swoje e30 dołożyć pieniążka i przyciągnąć z Niemiec model 1602 lub 2002 i też nie wiem co robić :?: :?: trochę szkoda mi rozstawać się z e30 :( z drugiej strony model 2002 to takie małe marzenie :mrgreen:

co zrobię jeszcze sam nie wiem :think:

Pomysł Super !! Lecz muszę cię uświadomic że z częściami to jest baardzooo kruuchooo ;/

http://e30-talk.com/bilder/signaturepics/sigpic1020_1.gif


http://www.facebook.com/E30Shaggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuję się że o części do modelu 2002 bardzo trrruudno :( ale taki samochód to nie do codziennej

jazdy :nienie: w moim przypadku była by to zabawka i można by ją powoli latami dopieszczać w garażu :D :D :D

 

ale jak wspomniałem jeszcze sam nie wiem co robić bo e30 też szkoda :cry2:

 

 

ps. evil jeżeli chodzi o e38 to uważam że to kozacka furka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już ladna na oku e38 1997 170tys km full ori przebieg i auto od konesera :D bananowe skory, prawie full opt, 3.5 automat z tiptronickiem i trybem sport. i co mnie zadawala to karoseria ocynkowana :) cud malina tylko 15tys po malej znajomości. mam nadzieje ze nie poszla bo jeszcze pare dni temu stala a nigdzie nie jest wystawiona :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to jak już marzycie to ja też mogę?? z e30 już jak z żoną bo 9 rok stuknie ale z chęcia bym kupił m635 csi do dopieszczenia:)

nie sprzedawaj postaw na kołki :nienie: :duh: :mad2: :cry2:

sprawdźcie jak teraz ciężko dobrą kastę do e30 kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z przykroscia mi to mowic, ale e30 zostala sprzedana.. straszny sentyment mialem do tego auta, tyle godzin przepracowanych przy nim z moimi dobrymi kumplami :( jak odjezdzala to az lezka sie zakrecila w oku..

i tak wroce do e30 za mysle 2-3 lata :mrgreen: , jak na razie w planach mam wyjazd do niemiec w lutym po auto za ok 8tys Ojro. miala byc e38, ale rope mam na firmie, wiec jakiegos 3.0diesla przygarnac chce e60 lub e90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

4.53 minuta, macie co to bydle potrafilo na 4 biegu :) bo 2 juz nie zbyt wchodzila a 3 calkowicie padła.

przełożenia krótkie, nie pamietam jakie ale jak ruszalem nią zawsze to tylko z 2 :mrgreen:

na filmiku tylko chwilowy urywek przez ok 15sekund.. JEST MOC :mrgreen: :twisted:

 

tesknie za nią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.