Skocz do zawartości

[E87] 120d - Gdzie jest filtr paliwa


BruceLee

Rekomendowane odpowiedzi

Bruce lee zyje :)

Kupiles juz e39 w mpakiecie?

Chlopak mial wersje z podgrzewaczem ktory plonie wiec jakis gosc profilaktycznie wyrzucil ten syf :)

Zapalajace sie podgrzewacze 2007-2009r.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechać do serwisu i zapytać o filtr paliwa do tego modelu. A później o "szczegóły". :wink:

 

 

Dzięki dzięki. Ten koleś z filmiku wprowadził mnie w błąd. Mówił, że filtr jest po lewej stronie patrząc od przodu auta. Odkręciłem lewą osłonę i za ch... nie było tam filtrów, a 2 pomarańczowe przewody. Jeden gruby a drugi cieńszy. Raczej niemożliwe, żeby nie było filtra. Luknąłem na YT inny manual z Włoch. I tam jest inaczej, bo nie po lewej stronie (patrząc od przodu), a bardziej na środku pojazdu coś w okolicy początku siedzenia kierowcy i hamulca ręcznego. Odkręcić trzeba nie lewą osłonę, a środkową. Kilka śrubek 8, sama wymiana 10 minut. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechać do serwisu i zapytać o filtr paliwa do tego modelu. A później o "szczegóły". :wink:

 

 

Dzięki dzięki. Ten koleś z filmiku wprowadził mnie w błąd. Mówił, że filtr jest po lewej stronie patrząc od przodu auta. Odkręciłem lewą osłonę i za ch... nie było tam filtrów, a 2 pomarańczowe przewody. Jeden gruby a drugi cieńszy. Raczej niemożliwe, żeby nie było filtra. Luknąłem na YT inny manual z Włoch. I tam jest inaczej, bo nie po lewej stronie (patrząc od przodu), a bardziej na środku pojazdu coś w okolicy początku siedzenia kierowcy i hamulca ręcznego. Odkręcić trzeba nie lewą osłonę, a środkową. Kilka śrubek 8, sama wymiana 10 minut. Dzieki za pomoc.

 

Koleś z filmu to w ogóle jest ogarnięty... nie dość że myli model auta bo to nie E87 a E81 to w dodatku wymienia filtr paliwa w jedynce z 99 roku :duh: jak produkcja tego modelu szła od 2004 :mad2: A tak na marginesie to on nie mówi że po lewej stronie patrząc od przodu on mówi tylko mówi, że po lewej stronie po stronie kierowcy więc to akurat dobrze powiedział z resztą podesłałem Ci ten filmik tylko po to abyś zobaczył sobie gdzie szukać tego filtra a nie żebyś dosłownie robił co on mówi. OK grunt że ogarnąłeś temat i znalazłeś ten filtr teraz wymienić i się cieszyć z jazdy...

 

Bruce lee zyje :)

Kupiles juz e39 w mpakiecie?

Chlopak mial wersje z podgrzewaczem ktory plonie wiec jakis gosc profilaktycznie wyrzucil ten syf :)

Zapalajace sie podgrzewacze 2007-2009r.

 

Widzę że nic się nie zmieniło i srumaty wujek dalej trzyma "poziom" wypowiedzi i rzuca tekstami z gimbazy zamiast pomagać :norty:

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.