Skocz do zawartości

e46 330Ci WBABN51090JT68187 Ostrów Wlkp


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym go jutro obejrzeć, a mam 300km... zwróćcie uwagę na zdjęcie środka, na którym widać palstikową osłonę pod kierwnicą i pedał gazu. Co to jest pod pedałem gazu? To chyba jakiś "indywidual" :) Dziwnie to wygląda.

http://otomoto.pl/bmw-330-C25115255.html

było:

e30 2,0i touring /e30 1,8i coupe /e30 2,5i sedan / e36 323i coupe / e39 523i sedan / e39 525i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przebieg to mi ciężko jakoś uwierzyć. Poproś o foty fotela kierowcy. A tak ogólnie to mnie się podobie :)

 

Rozkodowany VIN:

Art. Wartość

Numer podwozia WBABN51090JT68187

Kod typu BN51

Typ 330CI (EUR)

Typoszereg E E46 (2)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor STAHLGRAU METALLIC (400)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2001-12-13

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S290A LM RAEDER/STERNSPEICHE 44 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 44

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w przebieg też nie wierzę, ale takie są oczekiwania rynku :mad2: , więc trudno jest trafić na auto z niekręconym przebiegiem. Zastanawia mnie tylko to "coś" pod pedałem gazu.

było:

e30 2,0i touring /e30 1,8i coupe /e30 2,5i sedan / e36 323i coupe / e39 523i sedan / e39 525i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Generalnie w przebieg też nie wierzę, ale takie są oczekiwania rynku :mad2: , więc trudno jest trafić na auto z niekręconym przebiegiem. Zastanawia mnie tylko to "coś" pod pedałem gazu.

 

To "coś" ma takie być, a przebieg.....ja mam oryginalny ciut mniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oglądać i kupować, bo długo pewnie nie postoi :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ma rację, że cena czyni cuda.

 

Na miejscu raczej zastaniesz wnętrze trochę zmęczone.

 

Ten okolice pedału gazu to mi wyglądają na krzywo wsadzony dywanik po-prostu.

 

P.S. Fajny obrońca posesji, i straszak na marudnych kupujących :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem , czy chce mi się jechać 300 km w jedną stronę żeby się rozczarować. Właściciel mówi, że sprowadził samochód 4 miesiące temu i cały czas jeździ na niemieckich blachach. Auto jest wymeldowane w DE. Twierdzi też, że wymienił amory i sprężyny (za około 3k zł). Po co przy takim przebiegu? Maska była podobno malowana. Czy coś więcej, tego nie wie. Twierdzi, że się przeliczył i zjadają go koszty utrzymania. Szczerze mówiąc wolałbym najpierw zarejestrować furę a później sukcesywnie wymieniać co potrzeba.

było:

e30 2,0i touring /e30 1,8i coupe /e30 2,5i sedan / e36 323i coupe / e39 523i sedan / e39 525i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarudź (lubię te słowo :wink: ) o rachunki za części/robociznę....

 

Przebieg przebiegiem ale autko ma już swoje lata i amorki przód mogły być już wymęczone ( w tylno napęd-ówkach mają ciężej ...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzupełnie -

 

nie znam się - odnosilo się raczej do silnika jako jednostki. Nie mialem z nim zbyt wiele do czynienia, ale wyczuje slizgajace sie sprzeglo, styrane wnetrze, nierowne szczeliny, duza szansa ze slady poprawek lakierniczych, sprawdze dzialanie klimatyzacji, automatu itp.. mogę przy okazji zerknać na dokumenty, jeżeli są. Jakbys byl zainteresowany to napisz mi smsa na numer wczesniej podany, jesli bede mogl to zadzwonie najszybciej jak sie da. ( daj znac dzisiaj jesli mozesz, najpozniej jutro z rana (ok 8-9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustal jeszcze kto zapłaci karę za nieprzerejestrowanie auta w terminie. Podobno walą teraz wszystkim :mrgreen: Taryfa od 1000 do 3000zł Jest płynny przebieg informacji między UC, US i WK. Informacja pewna z pierwszej ręki :lol:

 

Jaka kara? Umowa napisana na kolanie z datą jutrzejszą i po kłopocie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po nią jechałem, ale jaskier w międzyczasie podjechał ją obejrzeć i zawróciłem :) Ponad 300 km zaoszczędzone. Dzięki jaskier.

było:

e30 2,0i touring /e30 1,8i coupe /e30 2,5i sedan / e36 323i coupe / e39 523i sedan / e39 525i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko o autku.

 

na plus

 

- na oponach dlugo się pojezdzi.

- srodek auta zadbany, klima, grzanie stolka, elektryka działają bez zarzutu.

- silnik przyspiesza bardzo dobrze, auto wbija w fotel, sprzeglo - jezeli - to slizga sie tylko odrobine.

- wyglada ladnie ;)

- wlasciciel sympatyczny

- auto ma pare fajnych bajerow, fotele sporty, weleketryce, grzane, kiera mpakietowa (nie wyglada dramatycznie), manual <3

 

in minus

- wydaje mi się - ale to subiektywne odczucie - ze przebieg może być jednak troche wyższy. Gałka lekko starta, fotele maja przycierki na boczkach. , ryski na plastikach. Z drugiej strony może można to zrzucić na karb wieku i częstego jeżdzenia "wokół komina". Do weryfikacji.

- coś działo się z przodu (z lewej strony). widać, że w nadkolu zastosowano nieoryginalną część odróżniającą się od drugiego (ale trzeba spojrzec pod blotnik zeby to zobaczyc ;)), prog od strony pasazera nie lezy tak jak trzeba.

- auto do opłat, więc cena koniec końców podskoczy.

- wyswietla się kontrolka błędu "zła mieszanka spalin", przynajmniej tak jest on wytlumaczony w instrukcji od e46. Nie wiem, jaki może być tego powód - nie znam się na tyle.

 

Suma summarum jeżeli ktoś chce sobie ogarnąc 330ci i ma na to czas.pieniadze to może i warto. Z drugiej strony nie wydaje mi sie żeby to było auto "bez wkładu finansowego". Miałem też wrażenie sporej twardośći zawiechy, ale to pewnie przez mpakiet i 18' kola. Wierzę włascicielowi, że zostało zrobione to ok.

 

Jeżeli ktoś chce kupić 330ci w nienajgorszej cenie, i ma troche sił i finansów by je "podpicować" to można się zastanowić.

 

Ten stróż posesji na żywo wygląda jeszcze groźniej. Piękna psina :P

Edytowane przez jaskier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po lekturze ostatniego posta zastanawiam się czego w takim razie kupcy oczekują od 10 letnich i starszych pojazdów, że nie są zainteresownani takimi ogłoszeniami? :duh: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej bym się nie zastanawiał, chociaż w przebieg i tak nie wierzę :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustal jeszcze kto zapłaci karę za nieprzerejestrowanie auta w terminie. Podobno walą teraz wszystkim :mrgreen: Taryfa od 1000 do 3000zł Jest płynny przebieg informacji między UC, US i WK. Informacja pewna z pierwszej ręki :lol:

 

Po co piszesz takie pierdoły? Gdzieś coś słyszałeś...

W terminie to musisz tylko opłacić akcyzę, nie ma terminu na rejestrację auta. Sprowadzisz samochód uszkodzony, nie masz czasu go od razu naprawiać to jak masz zarejestrować samochód bez badania technicznego?

 

Większość Twoich postów w doradzaniu nie ma żadnej wartości dla potencjalnych kupujących. Udzielasz się w każdym temacie, a jak już nie wiesz co napisać, o książce serwisowej itp. to skrobniesz chociaż takiego posta:

Ja sugeruję bardzo dokładne prześwietlenie auta. Czuję, że jest coś co własciciel ukrywa i auto kryje jakąś niespodziankę.

 

Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.