Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-323-coupe-szwajcar-m-pakiet-C25025117.html

 

 

koledzy co sadzicie o tej sztuce. czy jest ktos z okolic kto bylby sklonny podjechac i zobaczyc to cudo??? gadalem z goscie mowi ze przod lewy blotnik pryskany kierunek sam wymienil i nerki. niby szwjcar a brak grzanych tylkow.

 

 

pozdr matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBABM31080EZ72751

Kod typu BM31

Typ 323CI (EUR)

Typoszereg E E46 (2)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.50

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 2000-07-01

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S288A LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. spr. krz. 29

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S434A INTERIEURLEISTEN Wyp. wn., powierzchnia aluminium

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S464A SKISACK Worek na narty

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S629A AUTOTELEFON MIT KARTENLESER VORN Tel. sam. sieci D z czytn. kart z przod.

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

MOże być i szwajcar i niemiec

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mimo wszystko nie pokoi szybkość chęci sprzedaży, mimo $ wsadzonych w rzeczy eksploatacyjne ............... .

 

Pewnie jestem już przewrażliwiony :mrgreen: , ale na żywo przy oględzinach wyjdzie pewnie cały lewy bok ........... :wink: .

 

Kierownica również obszyta :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto mi troche smierdzi bo prosze o wiecej zdjec to gosc mowi ze nie ma wiecej a doslal mi te ktore (3 szt.) sa w ogloszeniu. ostatni wpis w ks. 2010r. chyba ja odpuszcze.

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matty możesz cierpliwie poczekać na fotki, nawet sprzedawca ma prawo nie mieć czasu :wink: ,bądźmy ludzcy :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cierpliwy i wcale nie na ciskam. kazdy ma inne podejscie. ja osobiscie uwazam ze jesli koles mnie zlewa teraz to tak samo bedzie przy ogledzinach. glupie gadanie- zapomnialem powiedziec -nie jestem mechanikiem- tak ja kupilem itp. zniecheca mnie to takie podejscie do kupujacego. wiem jak ja swoja sprzedawalem i oczekuje podobnego podejscia. jesli nie wysyla zdjec bo cos tam... moim zdaniem ma cos do ukrycia. oczywiscie moge sie mylic. nie chce mi sie robic wycieczek po 400 km. chyba jak kazdy po jakims czasie ma dosc jazdy za polskimi rodzynami. takie jest moje zdanie oczywiscie mozecie sie znim nie zgadzac. wolnosc slowa w sumie jest :norty: :D

 

pozdr matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja jestem cierpliwy i wcale nie na ciskam. kazdy ma inne podejscie. ja osobiscie uwazam ze jesli koles mnie zlewa teraz to tak samo bedzie przy ogledzinach. glupie gadanie- zapomnialem powiedziec -nie jestem mechanikiem- tak ja kupilem itp. zniecheca mnie to takie podejscie do kupujacego. wiem jak ja swoja sprzedawalem i oczekuje podobnego podejscia. jesli nie wysyla zdjec bo cos tam... moim zdaniem ma cos do ukrycia. oczywiscie moge sie mylic. nie chce mi sie robic wycieczek po 400 km. chyba jak kazdy po jakims czasie ma dosc jazdy za polskimi rodzynami. takie jest moje zdanie oczywiscie mozecie sie znim nie zgadzac. wolnosc slowa w sumie jest :norty: :D

 

pozdr matty!!!

Na razie to nie jesteś KUPUJĄCYM tylko INTERESANTEM więc nie dziw się że sprzedawca nie biegnie jak piesek na każdą prośbę o zdjęcia czy jakieś inne duperele, a druga sprawa to to ,że może właśnie sprzedawcy nie zależy na szybkim wciśnięciu" złomu ", więc to daje do myślenia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiesz co sprzedawałem już kilka aut i strasznie mnie w.....o jak dzwonili do mnie goście zeby im wysłać zdjęcie alusów z bliska , licznika czy silnika ,a i tak nigdy nikt z tych ludzi do mnie nie przyjechał więc olałem ich i pierwszy koleś który przyjechał kupił auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mu wiecej zdjec? dał tyle i widać co trzeba, pakuj kanapki w plecak i jedz po auto, jesli szukasz e46 ... Z BMW raczej nie ma problemu ze sprzedażą jeśli jest zadbane i nie bardzo bite.

byc moze bedzie to wycieczka na darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sprzedawałem już kilka aut i strasznie mnie w.....o jak dzwonili do mnie goście zeby im wysłać zdjęcie alusów z bliska , licznika czy silnika ,a i tak nigdy nikt z tych ludzi do mnie nie przyjechał więc olałem ich i pierwszy koleś który przyjechał kupił auto.

Trzeba mieć przygotowane zdjęcia nawet środka rury wydechowej, chyba że nie zależy komuś na sprzedaży. W jakich my czasach żyjemy, sprzedający robi łaskę kupującemu i vice versa. Trzeba się z tym pogodzić. Na tym chyba polegają zasady handlu, nie tylko samochodami. Jak ktoś tego nie rozumie to niech zbiera złom. Bez urazy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja naleze do ludzi nie normalnych :) ja jak sprzedawalem swoja benie chlopak byl z poznania i prosil mnie o zdjecia wiec zrobilem wyslalem. wyszedlem z inicjatywa ze nagram film ukazujacy auto. spytacie dlaczego??? zeby nie tracic nerwow na tlumaczenie czasu itp. a nie dlatego zeby popchac koniecznie auto. ilu ludzi tyle zdan. a moze ktos sie wypowie na konkretny temat??? czy jest ktos z tamtych okolic tj lublin itp. zeby podjechac i zobaczyc to cudo???

 

 

 

pozdr matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to, że gdyby nie było internetu, wielu ludzi nie byłoby w stanie kupić czegokolwiek. Nie wiem czy pamiętasz :D ale jeszcze kilkanaście lat wstecz, brało się czarno-białą gazetę, czytało opis i jechało się kilkaset kilometrów. Wóz albo przewóz. Ja nie raz robiłem kilka tysięc y kilometrów w ciągu miesiaca, góra dwóch, żeby kupić swoje wymarzone auto. Teraz niektórym nie dość, że nie chce się jechać 200-300km, ale nawet wykonać prostego telefonu :8) Dobra, czekamy na ocenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak za czasow owej gazety wacha byla 1/2 tej ceny ludzie mieli wiecej czasu itp. niestety czlowiek sie przyzwyczaja do lepszego bardzo szybko i ciezko pozniej w druga strone :D . nic zobaczymy sprzedawca sie odezwal w sprawie zdjec. moze gra warta swieczki.

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak autko ................?

 

Wracając do temu dokładnych fotek itd. to jestem jak najbardziej na tak, w sumie to dziwi mnie podejście wielu sprzedawców, że nie bo kiedy itd. (przecież jakieś fotki były robione, parę więcej ujęć i jest spokój :arrow: podsyłanie potencjalnym kupującym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pojechalem po auto jak widac ujezdzam teraz V-ke :). co do sprzedajacego to mowi ze wysle fotki ze no problemo za jakis czas mowi ze auto nie ma mankamentow i zeby przyjechac osobiscie. tlumaczenie ze mam ponad 200km w jedna strone spotkalo sie z odpowiedzia ze to nie jest duzo bo on jechal po ten samochod duzo dalej. podsumowujac samo podescie sprzedawcy do mnie bylo nijakie przez meil czy przez tel wiec moge tylko podejrzewac jakie by bylo na miejscu. odzywki typu bierzez albo nie itp. moze sie ktos inny skusi. ja obecnie wsluchuje sie 8 pieknie gadajacych garkow :mrgreen: banan od ucha do ucha.

 

 

pozdr i dzieki za zainteresowanie tematem matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to, że gdyby nie było internetu, wielu ludzi nie byłoby w stanie kupić czegokolwiek. Nie wiem czy pamiętasz :D ale jeszcze kilkanaście lat wstecz, brało się czarno-białą gazetę, czytało opis i jechało się kilkaset kilometrów. Wóz albo przewóz. Ja nie raz robiłem kilka tysięc y kilometrów w ciągu miesiaca, góra dwóch, żeby kupić swoje wymarzone auto. Teraz niektórym nie dość, że nie chce się jechać 200-300km, ale nawet wykonać prostego telefonu :8) Dobra, czekamy na ocenę.

 

 

Ludzie najlepiej nie jechali by nawet 30km chca 30zdjec :D a najlepiej zeby w ksiazce serwisowej byly wszystkie pieczatki calych Niemiec kazda inna :mad2: ,bo Niemiec ma zapierdalac po calej De i odwiedzac wszystkie serwisy przez 10-12 lat w kraju zeby potem biedny Polak miał kazda pieczatke inna .ludzie jak ktos nie sprzedawal auta to nawet nie moze sobie wyobraziec jacy niektorzy klienci sa pop.............. :mad2:

 

Ladne auto idzie bez problemu wczesniej lub pozniej ,ale sa jeszcze tacy maniacy BMW ktorzy zadaja pytania na sms .a to juz wogole szczyt :mrgreen: ja twierdze ze jezeli nie stac cie na pare minut rozmowy przez telefon to napewno nei stac cie na BMW. Amen :cool2:

 

Aha i co jeszcze coraz wiecej pojawia sie na Allegro pasjonatow BWM ktorzy nie sa handlarzami ,mi jakby przyszlo sprzedac auto nawet bym nie pisal kim jestem bo po co??? wystawiam i sprzedaje no chyba ze dodal bym ze Doinwestowany i jestem DOC HAb Mag INz Eko itp itd Dentysta . :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obejrzałem, przejechałem się, sprawdziłem co trzeba i wziąłem :)

 

Przysłowiowa "igła" to nie jest. Sprzedający dbał o trójkę, ale wymaga jeszcze doinwestowania.

Znajdę trochę więcej czasu to zamieszczę zdjęcia i opis w odpowiednim dziale.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.