Skocz do zawartości

Funkcjonowanie rolety w Touringu


zomodj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

Mam do was takie zapytanie, a w zasadzie dwa, pierwsze dotyczy rolety do E36 Touring, mianowicie czy istnieje możliwość korzystania z siatki zamontowanej w rolecie w chwili gdy fotele są złożone, tzn długość siatki w rolecie jest praktycznie 2x dłuższa niż potrzeba, a w uchwytach pasażerów jest wyżłobienie podobne do tego do którego montuje się siatkę, a przy tylnej kanapie na dole pod osłonami plastikowymi są dwa jakieś metalowe uchwyty, czy to jakąś daje możliwość zamontowania rolety a'la van?

 

Oraz pytanie numer dwa, czy ktoś wie jaki ma numer część która w modelu E39 oznaczona jest numerem 51478198063, jaki ta część ma numer w E36? realoem nie rozróżnia tych części dla E36, ASO także nie wie czy podszybie plastikowe jest wraz z przyciskiem czy osobno.

 

Dzięki piękne za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj dokładnie roletę z siatką - masz 2 zaczepy ktorymi roleta zczepiona jest z siatką - odczep siatkę od rolety i samą siatkę zaczepiasz za przednimi fotelami - do zaczepienia siatki o metalowe uchwyty w nogach pasażerów wykorzystujesz zaczepy łączące siatkę z roletą :cool2:

 

W E36 ten przycisk nie jest chyba osobno, tylko z kratką - poz. 10

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=CE31&mospid=47458&btnr=51_2205&hg=51&fg=40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetestowane i faktycznie tak jak mówiliście wypina się samą roletę siatki z całej kasety, bardzo przydana sprawa i powiem szczerze jak już wiem jak z tym zadziałać to często będę z tego korzystał, szkoda że dopiero po paru latach :) dzięki wszystkim za pomoc.

 

Co do pokrywy bocznej i jej przycisku jestem po konsultacjach z ASO Sikory i Inchape i oni także nie wiedzą czy podszybie jest wraz z przyciskiem, a przycisk na pewno ma osobny numer bo pamiętam że był wybity na przycisku jak jeszcze go miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Witam. Pozwolę sobie dołączyć do tematu, bo mam też pewien problem z tą roletą. Niedawno wymieniłem tapicerkę, po prostu kupiłem na allegro, no i przy okazji dostałem też tą roletę z siatką. W moim aucie nie było takiej, więc nie ma mocowań w podsufitce, ale skoro już mam taką z siatką, to chciałbym zapytać Was jak wyglądają te uchwyty w podsufitce i czy da się to w moim przypadku jakoś załatwić. Nigdy nie widziałem tego mocowania. Jeśli ktoś z Was posiada takie i byłby uprzejmy załączyć fotkę, a przy okazji ocenić czy warto takie mocowania instalować, to będę wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.