Skocz do zawartości

E36 Problem z centralnym zamkiem


keray69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wie ktoś może co mogło się stać z moim centralnym zamkiem ? Wygląda to tak: Zamykając z pilota drzwi od strony pasażera nie są ryglowane (objawia się to tym, że za pierwszym razem gdy zamykam auto odskakują wszystkie rygle. Za drugim razem zamyka wszystko oprócz drzwi pasażera. A gdy chcę otworzyć auto z pilota to za pierwszym razem otwiera i zaraz znowu zamyka .Za drugim razem otwiera, ale drzwi pasażera pozostają nienaruszone. Gdy zamykam auto z kluczyka jest tak samo. Inna sprawa jak zamykam auto z kluczyka od strony pasażera (wtedy zamyka wszystkie drzwi) Ale nie mogę już nic z tej strony otworzyć z kluczyka. Przekręcając kluczyk w tych drzwiach czuje opór i nie da się go przekręcić w pozycje otwórz.

 

Sprawdzałem już wiązkę kabli w bagażniku i jest cała tak samo wiązka w drzwiach też cała. Sprawdzałem tez centralkę centralnego za schowkiem i żadna wtyczka nie jest wypięta, a jest ich 3. Dziwna sprawa to też to, że na te drzwi nie reaguje alarm jak je się otworzy. Natomiast na drzwiach od strony kierowcy działa normalnie.

 

Dodam, że auto to bmw E36 coupe rok 92. Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Edytowane przez keray69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co miałem podobny problem tylko że u mnie wsadzałem bezpiecznik zamykałem otwierałem i wywalalo bezpiecznik . Po 1 rozkrecilem i wyczysciłem pilota caly uklad scalony , po 2 wymieniłem baterię . Spróbuj zrobić zamiast bezpiecznika mostek , choć przez to może Ci wywalić jakiś inny bezpiecznik , ja tak zrobiłem i miałem problem z głowy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co miałem podobny problem tylko że u mnie wsadzałem bezpiecznik zamykałem otwierałem i wywalalo bezpiecznik . Po 1 rozkrecilem i wyczysciłem pilota caly uklad scalony , po 2 wymieniłem baterię . Spróbuj zrobić zamiast bezpiecznika mostek , choć przez to może Ci wywalić jakiś inny bezpiecznik , ja tak zrobiłem i miałem problem z głowy:)

 

 

A który to bezpiecznik ? Bo u mnie wszystkie wydaja sie całe. Co do szyb to tak domykają się normalnie po zamknięciu drzwi.

 

 

poco bedziesz wymienial oslony pospawaj migomatem i bedzie ok

 

 

Sprawdziłem. To jednak nie osłony... Najprawdopodobniej są to sprężynki od szczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.