Skocz do zawartości

Brak prądu w zapalniczkach


waski_tm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest grane, mam jedną zapalniczkę w schowku pod podłokietnikiem i dwie z tyłu w tunelu i w żadnej nie ma prądu, podłączam jakieś urządzenie

a tu nic, lipa, nie ładuje bez względu czy silnik pracuje czy też nie. Co to może być, czy o co tu chodzi? 320d E90 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, mam jedną zapalniczkę w schowku pod podłokietnikiem i dwie z tyłu w tunelu i w żadnej nie ma prądu, podłączam jakieś urządzenie

a tu nic, lipa, nie ładuje bez względu czy silnik pracuje czy też nie. Co to może być, czy o co tu chodzi? 320d E90 2005

 

Kolego sprawdz czy nie wcisnales przycisku ochrony przed dziecmi .... :norty:

To ten przycisk pod automatycznym sterowaniem szybami - co blokuje otwieranie szyb z tylu z poziomu pasazera. Blokuje on takze gniazda zapalniczek, z

tego co sie orientuje :cool2: .

 

Az strach pomyslec co moze zrobic dziecko, z rozgzana zapalniczka i otwartymi szybami :mrgreen: :twisted:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zabezpieczeniem szyb to dobra podpowiedź, właśnie mam to zabezpieczenie załączone ze względu na dzieciaki, muszę to sprawdzić.

 

.

.

.

 

No i lipa, zabezpieczenie wyłączone, silnik włączony nie działa, sprawdziłem bezpieczniki i w ogóle nie ma bezpieczniki pod 47, zasadziłem i dalej lipa,

wygląda na to, że zapalniczki są ale nie podłączone, bo ja już innej opcji nie widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.