Skocz do zawartości

POMOCY nie działa I-Drive , Navi , Radio i Multimedia ..NIC


gr_eg

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem dokładnie forum, nie znalazłem przypadku jak mój ----dlatego piszę.

Od dwoch lat mam E 61 z 2005 roku , 3.0 Diessel , bzłem super zadowolony .

Teraz Proszę o POMOC---- nie działa I-Drive, radio, Navi , Display ,wszystkie multimedia, system nie chce się włączyć /po prostu NIC .Samochód był zaparkowany na słoncu , ale osobiscie wątpie by to było przyczyną ustreki. Kiedy go odpaliłem , między zegarami pokazał sie żółty napis SOS y przekreśloną słuchawką , potem zauważyłem , że nie działa radio ani Display .Następnego dnia podłączyłem laptopa / bawie sie DIS/em doinstalowalem TIS/a .Diagnoza wykazała brak komunikacji ze sterownikem MOST błąd FFF1.

Program podpowiedział by go ponownie zaprogramować albo wymienić , nie mam doswiadczenia w programowaniu sterowników do BMW tak wiec nie wiem na razie o co chodzi. Co dalej . NIe wiem gdzie znajduje sie ten setrownik.Może to jakieś złącza ???

DIS/em sprawdziłem silnik Joystika / wszystko działa poprawnie. Sprawdziłem bezpieczniki w tyle nad baterią oraz w przodzie w schowku.

Wszystko bylo OK .Czy Ktoś może ma wieksze doświadczenie w tym temacie oraz wiedzę jak usunąc to uszkodzenie ???

Chetnie zapłacę za pomoc , nie ma problemu podziele sie doswiadczeniami z DISEM oraz TISEM .

DZĘKUJE SERDECZNIE za pomoc i "szacun" dla wszystkich FORUMOWICZÓW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przechodziłem tylko u mnie system wstawał (duży napis BMW na wyświetlaczu) i padał (czarny ekran) i tak w kółko. Problemem nie był soft tylko fizyczne spalenie się czegoś tam co ponoć często pada w siemensach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.