Skocz do zawartości

E36 318is Compact 1995r M42 Puchaczów, WBACG51070AM13836


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest niedaleko mnie do sprzedania 1.8is Compact na sekwencji , czy może ktoś go widział, oglądał coś wie na temat auta, jak również proszę o opinie na temat stanu po zdjęciach, wszak co 'dwie' głowy to nie jedna. Mocno już się zastanawiam nad jego zakupem, powiem szczerze, że wydaję mi się dość warta swojej ceny, proszę o opinie czy Waszym zdaniem warto i od razu na co zwrócić uwagę przy zakupie tego egzemplarza, bo tak o ile się orientuję w sedanach i coupe na co patrzeć, o tyle w compactach jestem zielony.. Powiem szczerze, ze bardzo mnie kusi ten is z sekwencją, ogólnie wyposażenie ma dla mnie naprawdę wystarczające, postaram się jeszcze o VIN od sprzedającego, ale chętnie usłyszę Wasze opinie o tym aucie... A może ktoś już je oglądał, czekam, pozdro! :

 

 

OGŁOSZENIE

Edytowane przez DaroE30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby uważasz, że po to żeby je skatować ? W czym jest problem, w tym, że nie mam na wydanie za coupe 12-15tys zł ? Chcę kupić do 4-4,5tys. Nie rozumiem Twojego zarzutu :idea: , chcę zakupić wygodne auto do jazdy i żeby było mało awaryjne i tanie w eksploatacji, stąd is i połączenie z sekwencją, na tyle ile wiem jest to dobry silnik do gazu... A co oceniać ? Nie znam się na tyle żeby po zdjęciach chociażby mniej więcej ocenić czy auto było całe malowane czy widać jakieś różnice w lakierze czy czymkolwiek itp rzeczy, widać, że auto było nieco 'bajerowane' czy tak ulepiane - typu inne lampy pomalowane listwy, ale coś z tego może zdecydowanie być.. Zmiana tylnych lamp, oczywiście fele, może jeszcze gleba.. a cena jest przystępna i powoli mógłbym sobie dozbierać żeby Ją ładnie odpicować, czyż nie ? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na moje oko całe malowane, ale tym aucie to chyba zaleta..środek to jakaś farsa :shock: zastanawiające może być to, że jakieś 70% ceny to instalacja gazowa a reszta to auto :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaję, że całe malowane, więc czekam na więcej opinii na ten temat, (również uważam to za zaletę).. Nie przesadzajmy może z tą sekwencją, że to 70% ceny... załózmy, że kilka lat już jest na pewno w tym aucie więc jak i wszystkiego wartość spada... Środek, fakt... ale przeboleję. :oops: Ew. sam poprawię w miarę możliwości. Ale co do silnika to nie wygląda na jakiś specjalnie pychcony czyszczony i kombinowany, a wygląda na prawdę ładnie. A co do przebiegu to nawet nie robi mi większej różnicy czy jest realny czy nie. Po prostu mam spory dylemat co do tego auta czy po nie jechać, dlatego potrzebuję dodatkowego bodźca od userów, który będzie pomocny w poczynieniu kroku w przód po auto, lub w tył, czyli zrezygnowania z niego... z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi... Na VIN nadal czekam od sprzedającego, nie mogłem się dodzwonić i czekam na smsa, ew. zadzwonię jeszcze za jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Albo założona najtańsza jaka może być, pod sprzedaż, żeby klient myślał tak jak Ty :roll: najlepiej zadzwonić do sprzedawcy i trochę go wypytać, może powie odrobinę prawdy..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najtańsza sekwencja lepsza od zwykłej gazówki :) No akurat zajęty i się nie mogę dodzwonić, sprawdziłbym przede wszystkim ten VIN, wstępnie z nim rozmawiałem, mówił, że w dobrym stanie, oczywiście sekwencja, klima sprawna, amortyzatory jeszcze dobre w miarę, opłaty ważne, takie standardy, albo nie pamiętam, albo nie pytałem go czy olej był wymieniany albo kiedy. Tak więcej to nie wiem bardzo o co na tą chwilę mogę go zapytać przez tel.. hm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto napisał, że to nie sekwencja, albo się zastanawia czy to sekwencja ? Napisałem po prostu, że kupujący podkreślał, że to oczywiście sekwencja :) Co do VIN'u będę go posiadał dopiero jutro, wszak zapomniałem, że dzisiaj niedziela :oops: . A mam jeszcze do Was pytanie, bo oczywiście znalazłem temat o samodzielnym rozkodowaniu VIN'u na stronie BMW. Login haslo itd, ale nie wiem czy zmieniła się strona BMW, czy może u mnie jest coś nie tak (może AdBlock blokuje mi okno logowania), albo po prostu jestem ślepy, nie mam pojęcia jak to tam sprawdzić , nawet gdzie się zalogować :? :oops: Pomóżcie jeśli macie taką moc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowane chyba w stodole przez szalonego lakiernika, pojechane równo po listwach, kierunkach w błotnikach nawet. Dobrze że szyb nie pomalował :duh: Przód wygląda na złożony bylejak, coś robione przy lewym kielichu... Handlarz też musi zarobić więc pomyśl za ile on to kupił. Kolego daruj sobie ten samochód chyba że masz kilka kilometrów do niego i chcesz się przekonać na własne oczy co to za ulep. Inaczej szkoda czasu.

 

VIN możesz spróbować rozkodować jeszcze tutaj, nie wymaga żadnych logowań itp.

http://www.rubmw.ru/vincode/eng/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie podoba mi się to, że pomalowane wszystkie listwy i te kierunki.. Ale jakbyś mógł sprecyzować po czym wnioskujesz, że malowana w stodole, widać to konkretnie na jakichś elementach, jakie zdjęcie etc. A z tym przodem złożonym byle jak i szponconym kielichu możesz skonkretyzować, bo na tyle co się przodowi przyglądałem to wcale nie najgorzej wygląda, wydaje się, że raczej w miarę wszystko spasowane - grill ze zderzakiem, maska ma raczej równe szpary między błotnikami, tak się wydaje. Więc jakbyś mógł skonkretyzować swoją opinię :?: z góry dzięki za odpowiedź :cool2: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia niestety są na tyle kiepskiej jakości że nie pozwalają ocenić jakości roboty. Ale jak ktoś jedzie lakierem po wszystim równo to z reguły oznacza partacką robotę. Jak coś takiego może być profesjonalnie zrobione?

Spójrz co sie dzieje z grillem/zderzakiem po prawej stronie (strona pasażera :P ), grill jest ze spryskami reflektorów a zbiorniczek o ile widzę 2,5L, z VINu pewnie wyjdzie że nie ma, możliwe że założyli grill taki jaki znaleźli najtaniej i już, a taki ze spryskami dodatkowo zwiastuje wypas, same plusy ;) Z kielichem to spójrz na zdjęcie z otwartą maską, prawy dolny róg zdjęcia. Nie wygląda to najlepiej.

 

Ja genealnie nie skreślam samochodów z przygodami, ale pod warunkiem ze naprawy były wykonane solidnie. Wiadomo, że prawie 20 latek nie będzie idealny ale to co tutaj widać zwiastuje beznadziejną robotę po kosztach a takim czymś bałbym się jeździć po prostu. O takich rzeczach jak wydech, światła, wnętrze to nawet nie wspominam ;) Jak masz blisko to możesz obejrzeć, może na żywo się okaże igła :norty: (bo e zdjęć widać ile widać) ale na dalszą wyprawę to szkoda czasu moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest to 100km ode mnie więc tragedii nie ma i wielkiej straty :) Ogólnie najbardziej mi zależy na stanie technicznym, a to że tam pomalowane jest jak jest to szczegółem dla mnie, aby wszystko nie odstawało i nie rdzewiało z każdej strony i dziur nie było w podłodze i tym podobnych. Może to kwestia widzi mi się kogoś, że tak chciał sobie pomalować. Zmienione lampy mnie trochę też martwią, że możliwe jednak że walony :D jeśli to co widać na zdjęciach to miałaby być tylko estetyka czyli, że po prostu wszystko jest pomalowane to mały pikuś, aby się prowadziło dobrze. Przy tym kielichu nic specjalnego nie widzę na ten moment, tylko bodajże jakiś brud, jest tam najprawdopodobniej podpięta masa, a tak to nic więcej... Możesz w otomoto kliknąć prawym przyciskiem myszy i otworzyć w nowej karcie, zdjęcie można sporo powiększyć :) Ogólnie rzecz biorąc compact ten jest w dobrej opcji bo ma klime, 2x PP, czujniki parkowania, e. sz., pompowane lędźwie więc możliwe również, że działa to w drugą stronę i miał spryski do lamp.. ew. jeśli jest w tych lampach mogły być wymagane spryski, bo o ile mi wiadomo xenon musi mieć spryskiwacze reflektorów. Dzięki za uwagi , ale jeszcze raz przyjrzyj się kielichowi i ogólnie takimi rzeczom bardziej technicznym, co może wpływać na poruszanie się takim autem ew. na partaczą robotę co do siebie nie pasuje :) Póki co Twoje uwagi sporo mi pomagają, ale nadal muszę pozostać ze swoim dylematem, co najmniej do jutra, jeśli VIN tego nie rostrzygnie, będę musiał pojechać i ujrzeć na własne oczy, ew. natrafić na coś innego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer podwozia WBACG51070AM13836

Kod typu CG51

Typ 318TI (EUR)

Typoszereg E E36 (5)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COMP

Układ kierowniczy LL

Drzwi 3

Silnik M42

Pojemność skokowa 1.80

Moc 103

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor HELLROT (314)

Tapicerka STOFF NETZ FLACHG.M.SW/ANTHRAZIT (C6AT)

Data prod. 1995-05-02

 

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera

S285A LM RAEDER/BMW STYLING Obr. BMW, st. le. BMW Styling

S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Pilot do zamka centralnego

S315A HECKSCHEIBENWISCHER Wycieraczka tylnej szyby

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S341A STOSSFAENGER KOMPLETT IN WAGENFARBE Zderzak - w pełni lakierowany

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S410A FENSTERHEBER, ELEKTRISCH VORN Siłownik szyby elektryczny przedni

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

 

P505A SCHEINW.WASCHANL.,NEBELSCH.,HECKW. Inst.czyszcz.refl.,św.p-mgl.,refl.tyln.

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S530A KLIMAANLAGE Klimatyzacja

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S669A RADIO BMW BUSINESS RDS Radio BMW Business RDS

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S690A CASSETTENHALTERUNG Uchwyt kasety

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki goldinhio! I wszystko teoretycznie się zgadza, wyposażenie rok etc., miejsce na spryski reflektorów jest, ale skoro samych sprysków nie ma to... bita ? Halogenów też nie ma.. Już sam nie wiem, specjalnie by robili w grillu dziury na spryski a ich nie wkładali? Czy może to nadal ten sam oryginalny grill co był więc tak mocno może nie była uderzona ... Najważniejsze teraz chyba czy szyba przednia faktycznie ma zielony ten pasek i jest oryginalna.. Właściciel tego otóż auta, czyt. handlarz szczerze przyznaje przez telefon, że 'z ciekawości' mierzył auto miernikiem lakieru i na dobrą sprawę przód był malowany, co może wskazywać na uderzenie, ale jakiego stopnia rzekomo nie wie.. standardowy tekst "sprzedaje auto w takim stanie w jakim kupiłem" :) A poza tym mówi, że reszta tyl boki nie pychcone, a i oczywiście zgodził się mi to udowodnić z miernikiem lakieru w ręku... zadziwiające, ale już sam nie wiem co mam o tym myśleć i mam mętlik w głowie, bo możliwe, że mógł być ostro bity w przód :D co Wy dalej o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mamy dalej sądzić. Handlarz wszystko wyrzucił Ci na talerz. Chcesz jedź zobacz nie chcesz nie jedź. Mamy jeszcze oceniać to co powiedział handlarz?! :duh:

 

Często to co mówią handlarze, mija się z prawdą. Koledzy z forum pisali i ja się pod tym podpisze - elementów malowanych było więcej.

 

Pojedziesz zobaczyć autko handlarzyna zmierzy miernikiem lakier i wyjdzie że wszystko malowane. Potargujecie się on zejdzie Ci z ceny 500 pln a Ty będziesz się cieszył jak dziecko na widok lizaka.

 

 

Czy to ma znaczenie, jak mocno bił bity sam sobie odpowiedz :duh: Przy tej cenie i tym wyglądzie osobiście miałbym to w dupie jak mocno było bite. Tam jest założona sekwencja nie wiem czy silniki to zwykła czterocylindrówka czy r6. Ale koszt takiej instalacji od 3-6k pln - a facet sprzedaje auto za 4200 :duh: . Ponadto silnik tak czyściutki jakby go teraz zamontowali :nienie:

 

 

Spuszczasz się nad tym autem jakby kosztowało conajmniej 50k euro. :duh:

 

Czasami mam na wrażenie, że na forum trafiają oszołomy bo jak widze zadawane pytania to mi styka.

 

Zapytaj handlarza czy możesz dostać kopie umowy bądź FV za zakup aut. Jestem ciekaw ile zapłacił i ile chce przyciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zależy mi na zgromadzeniu największej ilości informacji na temat nie tylko tego auta ale ogólnie na co zwracać uwagę ;) No za to Ty na pewno pomykasz albo rozważasz tylko zakup auta za 50 klocków :) Po 1 nie trafiłem dopiero na to forum i nie jestem żadnym oszołomem i na pewno nie będę Ci jak takowy oszołom docinał jak Ty mnie.. W zasadzie sprecyzuje mój poprzedni wpis, wszystko co chciałem się od Was dowiedzieć , dowiedziałem się i wielkie dzięki za to, ale konkret jaki chciałbym otrzymać to jakie są standardy grubości lakieru kiedy takowym mi zaświeci przed oczami :)

Mimo wszystko ile by nie kosztowało to auto, chcę dokonać rozsądnego zakupu. A mówiąc mi kolego, że sekwencja do 4-ro cylindrówki to kwota rzędu 3-6tys to śmiem twierdzić, że się nie orientujesz, bo za ok 2-2,5k można już założyć sekwencję.

 

A edytując dołożę jeszcze kilka słów, po 1 nie jest to moja pierwsze auto, do tego nie pierwsza beemka, ale jak zaznaczyłem bodajże na początku o compactach nie mam zielonego pojęcia ;) więc nie obrażaj mnie mówiąc że będę się cieszył jak dziecko na lizaka... poza tym uważam tak naprawdę, że cena 4,200 za compacta z takich roczników jest jak najbardzoej normalną ceną. Bo w chwili obecnej co się dzieje z cenami e36 to jakaś porażka... Ludzie po prostu jak widzą, że ktoś chce za germana albo za forumowe auto 12-15k, to automatycznie ich auto powinno być droższe. Prawda jest taka, że ceny tych aut na obecną chwilę są windowane. A niektórzy łykają jak pelikan i momentalnie zwyższają cenę swoich egzemplarzy tak naprawdę nie wartych tych pieniędzy, ale przecież 'większość za tyle stoi na allegro'. Pamiętam, że jeszcze nie tak dawno można było za całkiem sporo grosza taniej kupić ciekawe e36 niż teraz ;) dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisałem wyraźnie że nie wiem czy to czterocylindrówka czy r6 - stąd taki zakres cen więc nie usuwaj w swoich postach tego co pisze bo usilnie próbujesz ze mnie robić durnia. A to Ci się nie uda

 

Nie proś nas o to byśmy się odnieśli do tego co Ci powiedział handlarz bo to co oni mówią miją sie z prawdą w 95%.

 

Po drugie mam e32 z 89 roku 730i i wiem jak podejść do oglądania starego auta i nie musiałem wydać na nią 50k pln.

Gdybyś wziął liczydło i dobrze policzył to byś sam przekalkulował. Auto kosztuje 4200, sekwencja według Twojej wiedzy to 2 - 2,5tyś, to według wszelkich panujących reguł autko mogło spokojnie kosztować 6tyś. Bo ona ma aż takie kozackie wyposażenie - CHCIAŁBYM ŻEBY TO WSZYSTKO DZIAŁAŁO !

Ja też moge nasrać w ogłoszenia, że ma to i tamto - pytanie czy działa.

 

Powiem może dosadnie bo nie zrozumiałeś moich wcześniejszych wypowiedzi. To auto to SZROT.

Moja 23 letnia siódemka wyglądą przy Twoim wyborze jakby wyleciała z salonu. Dla Twojej pewności masz tu foto.

 

http://desmond.imageshack.us/Himg163/scaled.php?server=163&filename=moje7ern.jpg&res=landing

 

 

Mam wrażenie że kupujesz auto bo jara Cię stan wyposażenia a nie stan techniczny. Więc albo jesteś małolat i chcesz mieć za wszelką cenę BMW żeby pokazać się przed Ryśkami z miasta/wichury (to proponuje pokazać tą igłę komuś z Twoich znajomych może oni na Ciebie wpłyną albo komuś z rodziny) albo bierzesz ją na dojechanie.

 

Czy ty naprawdę nie widzisz, że ten silnik jest wymyty. Że jak mu dasz w palnik to będzie się z niego lało :duh: Wierzysz, że te wszystkie pierdy które są w Vinie działąją?! BO JA SZCZERZE NIE !!!

 

Nie masz w tym samochodzie radia (to mi powiesz, że niebędziesz słuchał), tapicerka oklejona jakąś folią podobną do aluminium (może to folia do pieczenia zgrzewana żelazkiem - to napiszesz, że ściągniesz pytanie co pod nią) na kierownicy sportowa nakładka z lidla bądź intermarche (to ją przecież możesz ściągnąc pytanie jak wygląda kierownica), kolor auta kameleon (tak wiem wypastujesz, zarzucisz wosk i będzie git) :duh: Z tobą to jest jak walka z wiatrakiem - nie wiem czym się kierujesz wybierając tą sztukę. Na dodatek bronisz swojego wyboru :duh: :duh:

Dodatkowo pewnie coś się znajdzie do robienia w zawieszeniu i z 4200pln zrobi się jakieś 5000pln.. Dodam że handlarz też musiał zarobić więc kupił to caco za 3000/3500pln. Z prowizji za to auto utrzyma plac i kupi karton plaka do pucowania aut.

 

Biorać pod uwage Twój zakres portfela (sugeruje się ceną igły), okolicą skąd jest auto wybrałem opcje z gazem i wyskoczyło mi takie ogłoszenie. Pierwsze lepsze znalezione bez trudu.

 

http://moto.allegro.pl/kultowe-bmw-e36-316-coupe-z-instalacja-gazowa-i2425154057.html

Ta 316i wygląda o niebo lepiej niż to padło które ty nam zarzuciłeś w linku

 

I co z tego że nie ma czujnikówPP, czy w takim coupe naprawdę są potrzebne??, i nie ma pompowanych foteli - przecież nie będziesz spał w tym aucie. Klimatyzacji nie ma ale podejrzewam że w Twojej też nie. Więc na starcie jakieś 150pln za odgrzybianie czyszczenie oraz napełnienie, ale jak patrze na złożenie przodu to mogła tak dostać, że w układzie masz nieszczelność i lipa a nie klima.

 

Wymienie 4 argumenty na temat 316i: auto nie od handlarza, lakier nawet jeśli nowo położony prezentuje się dużo lepiej, wnętrze ładnie zachowane, OC i oraz przegląd ważny.

 

Jeśli będziesz się upierał że Twoja sztuka jest lepsza to Ci napisze dosadniej za kogo Cię mam nawet ryzykując banem na kilka dni albo na zawsze.

Więc albo posłuchaj co tutaj piszą ludzie albo nie zawracaj nam głowy i kup furkę i później bombarduj forum problemami jak odkleić tą folię. Napisałeś przecież że sam poprawisz w miarę możliwośći.

 

I nie próbuj zrobić ze mnie lub z kogoś innego idioty bo Ci tu wszyscy pojadą patrząc na auto które tu wrzuciłeś i Twoja przygoda na forum się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, pochwaliłeś się swoim BMW, cieszę się :) Weź znowu pod uwagę co napisałem, nie ubliżam Ci i nie robię z Ciebie żadnego idioty, zobacz np ton wypowiedzi kolegi LubieTo post wyżej i wszystko w tym temacie, od pierwszego posta tutaj się napinasz, niepotrzebnie;) wracając do tematu auta, ktoś chce kupić gówno kupi gówno, zależało mi na wszystkich za i przeciw wobec tego auta, i nie , nie kupię 1.6 w coupe do tego z płocka, bo po 1 daleko, po 2 nie 1.6 (po prostu mam już skonkretyzowane wymagania i na 100% 1.6 to nie będzie), do tego niestety ryzyk fizyk, ale za tą cenę raczej zadbanego coupe się nie znajdzie. Następne - napisałeś wszystko dosadnie, konkretnie i takie akurat rady też chciałem dostać, tylko nie tym TONEM kolego :wink: napinasz się i jeszcze puszysz jak nie wiadomo kto... nie jestem napalony nie wiadomo jak na to auto, nie, nie jestem małolatem i nie, nie szukam auta na wioskę - w tej chwili Ty robisz ze mnie idiotę i mnie obrażasz, co ogólnie jest na tym forum raczej niemile widziane, prawda? ;) Wyposażenie dla mnie jest najmniejszym szczegółem i nie osądzaj pochopnie, bo dla mnie elektryczne szyby to już będzie dużo, zależy mi na SILNIKU i właśnie na sekwencji.. I nie mów, że nie można kupić takiego auta za te pieniądze, bo można. Do tego jest to forum - tak na forum się rozmawia, do tego jest to mój temat - poprawnie sformułowany, dotyczący konkretnych rzeczy, z konkretnymi pytaniami.. jak zaznaczyłem, mój temat i mogę w nim pisać i pytać o co chcę, napalać się i po prostu rozmawiać z użytkownikami wedle życzenia, a Ty miałeś 0 rowy przymus się odzywać, a już na pewno nie od samego początku w taki sposób, bo po 1 poście już z pianą na mnie :) Reszta użytkowników nie miała z tym jakiegokolwiek problemu, tylko Ty od samego początku toczysz pianę i po mnie jeździsz :) to od małolatów, to od idiotów, czy debili co się pojawiają na tym forum, a w Twojej głowie na pewno znalazło się jeszcze więcej ubliżeń.. Widzę, że masz na tym forum ogromny staż i bardzo dużo piszesz hah, więc Ty też uważaj na polecenie z tego forum, latając tak i tocząc pianę, bo można napisać wszystko to samo, ale w zupełnie innym charakterze i innym tonem ;) w każdym razie dzięki wszystkim użytkownikom za odpowiedzi i pomoc, Tobie również Tajger i może zaproponuję picie meliski przy monitorze, bo takie spinanie nie ma potrzeby :) pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przeczytałem wszystkie posty bardzo dokładnie i nie zauważyłem, żeby ktoś nazwał ciebie idiotą bądz debilem. A po drugie napisałeś, że to twój temat i możesz pisać i pytać o co chcesz. Owszem tak, ale pamiętaj, ze upubliczniając ten temat na forum musisz się liczyć z tym, że każdy użytkownik ma prawo się wypowiedzieć i nie musi to akurat być po twojej myśli, czego dowód dajesz w swoich postach. Powstaje więc pytanie, po co ci opinie innych skoro nie chcesz przyjąć ich do wiadomości. Może niektóre nie są wyszukane, ale zastanów się z czego to wynika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nikt nie nazwał Cię debilem czy idiotą. Po drugie to, że nie mam setki postów (nie troluje) to myślisz że się nie znam to się mylisz - u mnie w domu są trzy bmw w tym najmłodsze jest z 94 a najsstarsze moje. Jeśli wyznacznikiem dla Ciebie jest ilość postów to ty powinieneś wysluchiwać rad nie odpisując nic. Jeśli już zacząłeś wjeżdżać na temat tego, że mam mało postów to postarałem się wejść na Twój profil i poczytałem Twoje wcześniejsze posty, że chcesz kupić samochód i nie wkładać do niego przez 3 miesiące. To mam propozycje żebyś kupił sobie rower - chociaż może być koło do wymiany, linki hamulca, trzeba przesmarować łancuch . A jak nie chcesz dokładać to kup z solonu.

 

Co do wpisów i odpowiedzi na Twoje prośby o oceny to dobitnie wyjaśnił Ci to adalbert.

 

Słuchaj nie mam zamiaru prowadzić wojen bo nie o to w tym chodzi. Wmamiam Ci od kilku dni, że ten samochód nadaje się na śmietnik. Wrzuciłem foto, żeby Ci uświadomić że auto z 89 roku potrafi lepiej wyglądać niż to które ty zaprezentowałeś. Było tyle opinii że naprawde przestań się interesować tym autem. Ja szukałem auta dla siebie. skakałem po e34 później po e32 i kupiłem. Odpukać do wymiany są rzeczy które się eksploatują. Zbastuj troche poszperaj po allegro. Zmień kryteria zrezygnuj z czegoś na rzecz lepszego stanu auta, poszukaj coś ładniej wygladającego bez wieś tunningów, czy jakiś oklein to nie kuchnia :D. Jest sporo fur na allegro i nie zawężaj kryteriów do 100km bo czasami nic nie trafisz dobrego.

 

Ja po auto jechałem 300km opierając sie tylko o zdjęcia. NO RISK NO FUN. Wrzuć kilka sztuk, może ktoś jest z okolicy z forumowiczow podjedzie zobaczyć. Jeśli znajdziesz coś z okolic SZN to osobiście podjade z bratem obejrzeć te autka.

 

Powodzenia w poszukiwaniu życzę wytrwałości i cierpliwości.

I poproś o zamknięcie tematu bo nie ma co trollować :) A wrzuć inne fury.

 

Pozdrawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o robieniu 'idioty' z kogokolwiek, więc podkreśliłem, że sam też tego nie robiłem i nie mam zamiaru robić :) A oczywiście wszelkie krytyki przyjąłem i również oceniłem na zimno, bez żadnych spin. A co do tego, że nie mam możliwości obecnie dołożyć do tego auta przez około 3m-ce to nic strasznego i wcale nie tylko rower wchodzi w grę przy takim stanie rzeczy :) Owszem szukam cały czas szperam i oceniam wszystko z rozwagą ;) Gratuluję 3 Beemek i oby tylko same beemki znajdowały się u Ciebie w garażu i z każdą coraz lepsza :) U mnie też aktualnie widnieją 3 sztuki, ale TDS'a mam już dosyć niestety, a zawsze się czaiłem na e36 więc mam zamiar spełnić to swoje małe marzenie. Życzę szerokości, bez zgryźliwości i do zobaczenia w temacie z kolejnymi autami. I proszę o zamknięcie tematu. Pozdro Daro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.