Skocz do zawartości

Hardtop do bmw Z4


Mroovah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuje kasy i mam na sprzedaż hard top do bmw z4 kolor sterling grey, orginalny w bardzo dobrym stanie. Zainteresowanych prosze o tel: 794 302 161 , sprzedaje hartopa do z4 za tyle samo co za niego zaplacilem okazyjnie: 6900 pln. Odbior we Wroclawiu lub moge podwiezc go w rozsadnej okolicy kilometrow za free. tel 794302161

 

Pozdtrawiam uzytkowników najlepszych 'cywilnych' samochodow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O kurcze, niezła wyprzedaż... szkoda że wysyłka tyko na terenie Niemiec.

Trenował ktoś jakiś trick z jakąś firmą w Niemczech której to można wysłać, która by to przesłała dalej do PL? Albo żeby to odebrać na jakieś poste restante blisko granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura jest prosta - wysylaja to do dilera z Frankfurt / Oder.

Kupujesz dobra flache - zawozisz magazynierowi, rozbierasz karton (jest wielkosci slonia) przed salonem i wracasz Z4 z hardtopem.

Moj brat i kolega Mckowal maja juz takie hardtopy, kupione niestety po 800 euraczy, teraz ceny spadly, ale nie ma juz tez niektorych kolorow.

Kupcie kontener dobrej wodki i wybierzcie sie grupowo po hardopy :D

Kiedys to byla wyprawa a teraz autostrada mozna to zrobic w 6 godzin w ta i z powrotem :cool2:

 

Za wskazanie tajemnej ale sprawdzonej procedury mam u Was darmowe kolko Waszymi z4 :norty:

Jakby ktos mial problem z jezykiem niemieckim to za "dwa kolka dookola komina" jestem w stanie zadzwonic do tego dilera!

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Ja dach wykleilem folia. Oczywiscie kolor nie jest idealny, bo trudno znalezc folie w metaliku ale w zime i tak auto 90% czasu jest usyfione.
Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mówisz o czerwonej zetce...?

 

Gdybyś nie napisał, że to folia, to bym się nie zorientował chyba.

 

Gdzie takie oklejanie można wykonać i jakim kosztem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.