Skocz do zawartości

BMW e90 320D 163 ps. Mój temat z moimi pytaniami itp :)


wyspiarz.wolin

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie pełen sukces kupiłem używana matę fotela podłączyłem i pełen sukces zero błędów :), no ale jak ja to zamontuje to ja nie mam pojęcia, tutaj w sumie dostałem cały "poddupnik" i praktycznie mate to wyprułem z niego :D nie wyobrażam sobie tego zamontować samemu, zna ktoś jakiś zakład gdzie by to zrobili ?? w Szczecinie np ??

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sz-nie jest tylko jeden dobry magik od bet, po drugiej stronie starego Transu, za garażmi...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata zmieniona Błędy pokasowane wsio DZIAŁA !! :D

 

 

zminiali mi ludzi ze tej firmy http://www.tapicer.szczecin.pl/pl/index.php?p=1 :) , z racji że stałem nad gosćiem i gadałem sobie bo nie mialem nic lepszego do roboty to miałem wgląd w pracę, śmiało mogę polecić robią ZARĄBIŚCIE i solidnie :)

 

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok temat poduszki powraca, generalnie mata działą wsio działą tylko AIR BAG fotela wywala bład, dziś rozebrałem tył fotelu wyjąłem airbag, podpiąłem skasowałem błąd jest ok, podpiąłem starą poduszka skasowałem błąd też jest ok, no wszystko ładnie pięknie no ale mija dzień bład wraca i nie da się go skasować ale jak sobie rozbiorę poduszkę odłacze ją i podłącze skasuje i jest znowu ok, ale potrafi nawet PO nocy rano wywalić błąd od tak o, Dziś w sumie kupiłęm nową poduche i podłaczyłem ją bład skasowany zobaczymy ile wytrzyma.

 

Ma ktoś pomysł o co kaman z tym shitem bo mnie to już nie tyle denerwuje co irytuje....

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok znowu błąd poduchy pojawił się dziś, od tak o sam z siebie poducha jest zmieniona dziś podpiąłem kompa i skasowałem błąd, obyło się bez rozłączania niczego pewnie jutro znowu ie pojawi od tak sobie. Ma ktoś pomysł o co kaman ?? nie ma opcji żeby coś nie łączyło no po prostu nie ma...... teraz błedów nie ma, ale daje sobie rękę uciąć że już jutro on zawita z powrotem od tak sobie.

 

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Mozesz sprobowac wykodowac blad poduszki ncsem

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az tak to nie ogarniam :) dziś sobie poszedłem do autka i skasowałem go udało się bez rozpinania niczego, stawiam ze jutro max do południa powróci, po skasowaniu pjeźdizlem troche 2x do sklepu itp itd i nie pokazał się.

 

 

Co do tego co pisałeś jak to zrobić ? nie wiem czy moj interfejsik to ogarnie bo to taki prosty za 60zł

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie siedzę ALE wyjąłem piny z nij i złączyłem na krótko i też nie łączyło no ale nie było opcji żeby wtedy nie łączyło no ale może masz rację, na tą chwilę skasowałem sobie błąd, co ciekawe błąd wcześniej kasowałem, auto stało pod domem odpaliłęm je 1-2x po skasowaniu i bład sie nie pojawił, było to wieczorem. WRACAM rano wsiadam i pierwsze co po wsadzeniu kluczyka BŁAD airbaga .... no nic nie dygło za chiny :D, bo nie miało kiedy i jak :), chyba że te piny sa jak barometr i reagują na zmianę ciśnienia atmosferycznego :D

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.