Skocz do zawartości

BMW e39, 525D, Wołomin, WBADL01070GY10057


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko widać zależy od punktu siedzenia..czy kupujesz, czy sprzedajesz :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy ktoś z was kupił używane auto nie wymagające kompletnie żadnej inwestycji ??? WĄTPIĘ ...

W każdym sprzedającym aucie coś będzie trzeba wymienić, a blacharka jak wiadomo 90 % e39 jeżdżących w Polsce miało odczynienie z lakiernikiem i nikt mi nie wmówi że jest inaczej...

 

NIE JESTEM sprzymierzeńcem MBKS87 tylko ja osobiście jak bym sprzedawał to nie chciał bym mieć od razu na wstępie takiej

"reklamy". Z tego co widzę i oglądałem to ogłoszenie i czytałem opis oględzin to wydaje mi się że cena nie jest wygórowana.

 

Ale jeszcze raz życzę powodzenia MBKS87.

 

pozdrawiam WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha najlepiej jakby przyszedl i napisal ze auto igla nic tylko brac :duh: dobrze zrobil ze napisal prawde i prenensje moze miec tylko sprzedajacy ze wprowadza ludzi w blad albo inne handlarzyki co trzymaja sie razem, niczego nie spalil tylko napisal faktyczny stan samochodu o ktorych nie ma mowy w ogloszeniu, ja bym sobie darowal to auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, to był rzetelny opis faktycznego stanu auta :cool2: nie wiem jak można tego nie rozumieć :?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy ktoś z was kupił używane auto nie wymagające kompletnie żadnej inwestycji ??? WĄTPIĘ ...

W każdym sprzedającym aucie coś będzie trzeba wymienić, a blacharka jak wiadomo 90 % e39 jeżdżących w Polsce miało odczynienie z lakiernikiem i nikt mi nie wmówi że jest inaczej...

 

NIE JESTEM sprzymierzeńcem MBKS87 tylko ja osobiście jak bym sprzedawał to nie chciał bym mieć od razu na wstępie takiej

"reklamy". Z tego co widzę i oglądałem to ogłoszenie i czytałem opis oględzin to wydaje mi się że cena nie jest wygórowana.

 

Ale jeszcze raz życzę powodzenia MBKS87.

 

pozdrawiam WSZYSTKICH

 

 

Czy nie wystarczy, że o aucie wypowie się właściciel auta a nie jakiś jego koleś bądź przydupas (czyt. Ty) bo macie łudzące podobne nicki. Podejrzewam, że może i właściciel auta ma dwa konta.

 

 

 

 

Auto jest już umówione do serwisu na poniedziałek na usunięcie wszystkich usterek, więc wole sprzedać auto naprawdę nie wymagające inwestycji gdzie się to prawie w ogóle nie zdarza . Ale będę miał czyste sumienie i nikt mi nic nie zarzuci. Ale też powiem że dla kupującego nie sztuką jest kupić drogo dobry samochód a znalezc Frajera który sprzeda dobre auto za prawie darmo :(

 

 

A po co się tak puszysz :nienie: ?? Skoro piszesz że doinwestowane tzn, że wjeżdżasz na kanał i patrzysz i nie ma nic do robienia. Wpisz w wikipedii doinwestowane lub poszukaj synonimów. :duh:

 

Kolega opisał auto według Ciebie prawidłowo a Ty odrazu robisz z siebie ofiarę :duh: :duh:

 

Wyciągnął krótko i na temat złe strony auta bo raczej o tcyh się piszę by ewentulnie przeliczyć koszty i podpytać forumowiczów czy się opłaca i czy warto coś tam robić.

 

Twoją winą jest że nie sprawdziłeś serwisu. Skoro jesteś taki mądry to powinieneś wiedzieć czym grozi praca turbiny bez oleju. Jeśli auto było salonowe w programie "PREMIUM SELECTION" to na miejscu kupującego chciałbym rachuneczek bądź info z ASO kiedy była wymieniana turbina. Jeśli faktycznie jakiś czas temu mam na myśłi 5tkm temu wina seriwus jeśli Ty bądź ASO nie udowdnią wymiany to sądze, że była regenerowana bądź niewymienia w ogóle . Sam mam diesla i turbina poci się bo jest zwyczajnie nie szczelna. Gdzie poduchy pod dyferem? Też serwis nie założył. Dlaczego nie napiszesz, że auto było malowane? Zmień to ogłoszenie bo robisz z siebie jeszcze większą ofairę pisząc, że auto jest doinwestowane jak nie jest. :duh:

Edytowane przez tajger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Dla zakończenia sprawy chce tylko dodać że wszystkie wady jakie znalazł SERWIS klienta zostały usunięte ;) i dziwię się że tamci panowie specjaliści z dziedziny naprawy samochodów jak to słyszałem nazwali się specjalistami od BMW. Ich diagnozy np brak gum na doważeniu skrzyni gdzie w oryginalne nie występują żadne gumki po bokach :duh: ( dowiadywałem się w ASO i śmieli się z ich pomysłu) , oraz uszkodzony konwerter skrzyni :shock: , gdzie skrzynia była wyjęta i konwerter jest ok jak i cała skrzynia !!

A to że była malowana faktycznie tak się okazało ale była TYLKO malowana w ASO a nie u pana Henia w garażu, szpachli na poszyciach drzwi, maski, błotników oraz progów nie stwierdzono. A szpachla w tylnych nadkolach nie musi świadczyć o wypadkowości np reperaturka korozji gdzie często się z tym spotykano w ASO Auto Fus. Nieraz dla odświeżenia auta wolał bym położyć drugą warstwę lakieru niż polerować go do podkładu, ale po co jak ci przyjdzie ktoś i powie że walona była z każdej strony. :lol:

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie ma to jak premium selection sto lat temu i tekst: NIE WYMAGA WKŁADU FINANSOWEGO. AUTO NAPRAWDĘ DOINWESTOWANE, SERWISOWANE NA BIEŻĄCO.

takie teksty zobowiązują.

a nie czekanie że może głupi się znajdzie.

raczej to nie reklama tylko mogiła dla tego samochodu jak na tą chwilę.

nie pierwszy i nie ostatni to taki numer.

i jeszcze ćwok dwa konta zakłada :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widzę że kolega poza podobnym nickiem ma podobne autko do mojego :o

 

A mi się wydaje że oprócz podobnego nicku oraz autka macie podobne usterki w swoich autach hahahahah :D

 

że o głowach nie wspomnę :D

może Pana Pawła jakaś schiza dopadła?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś się zacznie wypowiadać na temat auta którego nie widział na żywo na oczy PROSZĘ przeczytać trzeci temat w tym dziale !!!

 

viewtopic.php?f=44&t=155630

 

Wow nie wiedziałem że wywołam taką burzę :roll: Podsumowując ja widziałem auto na żywo i sprawdzałem w warsztacie. Auto miało swoje wady ale jak wspomniał własciciel i nawet pisał do mnie SMS zostały usunięte aby nikt nie mógł mu nic zarzucić. Podsumowując temat jeżeli usterki zostały faktycznie naprawione to sądze że warto poważnie się nim zainteresować pod warunkiem że komus nie przeszkadza że autko było naprawiane blacharsko

( zaznacze że zostało zrobione dobrze co potwierdzono w warsztacie)( w aukcji nie ma informacji o bezwypadkowosci). Cena którą proponuje własciciel nie jest wygórowana jak za auto w tym roczniku i wyposarzeniu a więc ja liczyłem się z pewnymi wadami które mogą wyjsć podczas oględzin a że wyszło ich troche to musiałem się poważnie zastanowić. Wg mnie warto się nim zainteresować. Aby nie ciągnąć dalej dyskusji która zmierza do kłutni proszę moderatora o zamknięcie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
AMEN :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.