Skocz do zawartości

Utrzymanie stanu skórzanej kierownicy


opa_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Szwy wyglądają bardzo ładnie, ale ja osobiście wybrał bym bardziej czerń niż szary żeby bardziej pasował kolorem do poduchy. Z wyglądu wydaje się, że pewnie kiera siedzi w ręce.

Kierownica jest bardzo przyjemna w dotyku.Bo to jest czarna skóra,zdjęcia były robione zaraz po obszyciu i mocno słońce świeciło.

Zdjęcia zrobione dziś(przed chwilą).

http://images46.fotosik.pl/1597/e95adc0618791e62med.jpg

http://images42.fotosik.pl/426/d995f452ce38f5a4med.jpg

cichy ile cie kosztowało obszycie kiery i podłokietnika??

Przednie fotele(600),kierownica(250), podłokietnik(80)i mieszki ręczny i lewarek(70).Za to tylna kanapa była robiona później pochłonęła dużo skóry(800).Ale myślę że za tą robotę i tak cena była dobra,Java chciała wtedy 3800 razem z boczkami drzwi+nowy welur,a tutaj mam boczki nietykane i welur na środku ten co był bo tak chciałem.Poza tym tutaj było wygodniej rano jadąc do pracy zostawiłem auto, a wieczorem odebrałem-ogólnie efekt podoba mi się,nie chciałem dużo odbiegać od fabryki bo tak lubię.

Na siedzeniach zostawiłem w środku oryginalny welur BMW ponieważ nie chciałem wszystkiego w skórze,bo jest bardziej miło w środku a jednocześnie jest taki kontrast.

Dodam,że obszywałem to 3 lata temu,ale ceny raczej dużo się nie zmieniły bo na wiosnę kolega obszywał kierownicę i też zapłacił 250.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda na tych zdjęciach o niebo lepiej i jeśli tak jest w rzeczywistości to warto. Ja mam dopiero wytarte te załamania skóry na kierownicy do gładkiej lśniącej skóry. Pewnie za 2 lata pojawi się pierwsza oznaka wytarcia i mechacenie. Cena dobra jak za takie moim zdaniem profesjonalne obszycie i co ważne ze zrobione ze smakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.