Skocz do zawartości

BMW e46 325i gazowanie


morarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy jak się tą BMW przerobi na gaz e46 325i to będą jakieś spadki w mocy silnika ?

Jakie są wasze opinie na ten temat, zdarzają się jakieś problemy po przerobieniu tego samochodu na gaz ??

 

I jaki najlepszy gaz wrzucić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki lobo za info czytałem o tych częściach co wymieniłeś i z tego co wiem wielu ludi ich chwali. Ale dlaczego to wszystkie takie drogie ? Słyszałem żeby przerobić samochód na gaz to trzeba wydać do 2500 zł, 3700 zł to strasznie drogo w sumie to zwróci się dopiero po długim czasie...

 

Znalazłem ceny w internetcie tych części:

Stag 300-6 isa2 (1300 zł) wtryskiwacze Hana 2000 (100 zł sztuka) i reduktor AC 250KM (350zł)

I w sumie za wszystko trzeba zapłacić max do 1900 zł założenie kosztowałoby dwa razy więcej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag wtryski redukor w zestawie to 1910zł rodzielacze można dać 6x20 zl takie do pojedynczego montażu specjalnie do bmw wlew ok 30zł zbiornik ok 400 wielozawór 160 przewody faro przewody wodne wkrętki w kolektor opaski trójniki powiedzmy 320zł mi wychodzi ponad 2900zl reszta to montaż ustawianie na drodze i dajemy gwarancję wystawiamy homologacje i fakturę montażu żebyś mógł to w dowód wbić. tyle to kosztuje jeżeli szukasz taniej to na pewno znajdziesz jeżeli szukasz dobrze to zapraszam. Tańszych części nie wstawię bo nie będzie to działać, a jak ma nie działać to ja tego nie zamontuję bo bym se strzelił w kolano przecież daję gwarancję na dwa lata, a nie do bramy, jak sam zauważyłeś to sprawdzony zestaw. Oszczędzaj dopiero po zamontowaniu instalacji nigdy przed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko lobo rozumiem. Ja też bym wolał gaz lepszy wstawić, ale wielu moich znajomych wstawiło gaz do swoich aut za 2000 zł i dłuuuugie lata bez zarzutów. Pomyśli się nad tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To wstaw sobie taką instalację. Nie bez powodu dobra instalacja trochę kosztuje i na pewno Ci się to dosyć szybko zwróci. Litr benzyny jest dwa razy droższy niż litr gazu, jednak gazu spala 30-40% więcej. Jak zaczniesz liczyć to zobaczysz, że jednak gaz się opłaca, no chyba że tylko do kościoła jeżdzisz.

 

 

Ps. Wlew gazu zrób sobie tam gdzie wlew paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.