Skocz do zawartości

PROBLEM Z LAMPAMI TYŁ M-POWER JAK PODŁACZYĆ??


Marcin7

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM NASTEPUJACY PROBLEM KUPILEM DO MOJGO BMW E 36 COUPE LAMPY M-POWER MYSLALEM ZE PODŁACZENIE BEDZIE BANALNE I Z POCZATKU TAK BYLO ZAŁOZYLEM JE I CO SIE OKAZAŁO NIE MA W LEWJ LAMPIE ŚWIATŁA STOPU ??? ŻARÓWKI SPRAWDZALE PRĄD DOCHODZI NA STARYCH LAMPACH BYLO OKEJ W PRAWEJ LAMPIE JEST OK TYLKO RÓZNI SIE TROSZKE KOSTKA W TEJ PRAWEJ GDZIE WSZYSTKO JEST DOBRZE W KOSTCE SA PINY I JEST ZAMIENIONA KOLEJNOSC JEDNEGO PINU W LAMPI A NA KOSTCE JEST INN KOLEJNOSC I MOZE TO SPOWODOWAŁO JAKIES ZWRCIE ALE BEZPIECZNIKI OKEJ. AA I MAM PYTANIE ŚWIATŁO PRZECIW MGIELNE POWINNO BYC JEDNO PO LEWJE ??? CZY DWA PO OBU STRONACH?? BO TO PO LEWJ CAŁY CZAS SIE SWIECI NIE MA HALOGENOW SPRZODU TYLKO JEDEN WŁACZNIK PRZECIW MGIELNYCH NA TYL .. PROSZE OP POMOC :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM NASTEPUJACY PROBLEM KUPILEM DO MOJGO BMW E 36 COUPE LAMPY M-POWER MYSLALEM ZE PODŁACZENIE BEDZIE BANALNE I Z POCZATKU TAK BYLO ZAŁOZYLEM JE I CO SIE OKAZAŁO NIE MA W LEWJ LAMPIE ŚWIATŁA STOPU ??? ŻARÓWKI SPRAWDZALE PRĄD DOCHODZI NA STARYCH LAMPACH BYLO OKEJ W PRAWEJ LAMPIE JEST OK TYLKO RÓZNI SIE TROSZKE KOSTKA W TEJ PRAWEJ GDZIE WSZYSTKO JEST DOBRZE W KOSTCE SA PINY I JEST ZAMIENIONA KOLEJNOSC JEDNEGO PINU W LAMPI A NA KOSTCE JEST INN KOLEJNOSC I MOZE TO SPOWODOWAŁO JAKIES ZWRCIE ALE BEZPIECZNIKI OKEJ. AA I MAM PYTANIE ŚWIATŁO PRZECIW MGIELNE POWINNO BYC JEDNO PO LEWJE ??? CZY DWA PO OBU STRONACH?? BO TO PO LEWJ CAŁY CZAS SIE SWIECI NIE MA HALOGENOW SPRZODU TYLKO JEDEN WŁACZNIK PRZECIW MGIELNYCH NA TYL .. PROSZE OP POMOC :modlitwa:

 

generalnie powinny być takie same,(chyba że ktoś rzeźbę uskutecznił!) a jak w drugiej masz dobrze to zobacz jak i zamień piny w kostce (w tej złej)a stare lampy dobrze świeciły???bo coś mi się zdaje że pewnie ta lewa cały czas inaczej świeciła bo oryginalnie nikt nie zamienia pinów tylko w jednej kostce !(w obudwu powinno być identycznie)

Swiatła przeciwm. są 2 i są to mocniejsze światła postojowych tylnych,kiedyś myślałem że przeciwm.są te pierwsze od klapy ale to sa światła stop.

Do halogenów powinien być osobny włącznik na przód,nad włącznikiem na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ta lewa lampa dziwnie caly czas sie zachowywala tym bardziej ze przeciwmgielna zarowka jest tylko w tej lewej lampi w prawej nie ma nic ? puste miejesce??? a i nie pokazuje sie ikonka na tablicy jak wcisne wlacznik przeciwmgielnych? czy co ma zrobic ? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pokazuje się bo nie świeci pewnie tył przeciwmgielny. zobacz jak jest w dobrej lampie podłączone i tak samo poprzekładaj w drugiej i uzupełnij drógą żarówkę od przeciwmgły,

często tak bywa że "tuningowcy z biedronki" przerabiają sobie lampy żeby np. stop mieć w postojowych a przeciwmgłę w stopach itp.ale na dobre to później przeważnie nie wychodzi,

a jak nie wiesz jak się do tego zabrać to elektryk zrobi to pewnie w moment

 

P.S sprawdz czy przez podłanczanie nie spaliłeś bezpiecznika w pierwszej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

widocznie lampy które kupiłes sa za "paczke ryżu" ale nie przejmuj sie, nie ty jeden takie kupiłeś :D

Miałem ten sam problem i dokładnie takie same objawy- spalony bezpiecznik od przeciwmgielnych.

Weź starą klosz i miernik i pozmieniaj ustawienie pinów bo w nowych lampach masz na 100% źle podpięte.

Jak nie bedziesz wiedział co i jak to napisz na PW bo gdzies zapisałem opis wtyczek fabrycznych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.