Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co o niej sądzicie?

 

http://otomoto.pl/bmw-320-C24374944.html

 

Auto widziałem na żywo. Moje spostrzeżenia po:

 

- lakierowane (nie szpachlowane) dwa tylne błotniki, poza tym reszta nie robiona ....miernik lakieru

- przebieg auta ok.230kkm ...środek zadbany, kierownica jakby nie od niej i gałka zmiany biegów (ktoś wymontował?), do tego świeci się kontrolka poduch

- lewe lusterko musiało być urwane bo na sztukę założone

- najbardziej martwi mnie cieknąca uszczelka zaworów ...czy to może być zwykłe zmęczenie materiału przy tym przebiegu??

- reszta wszystko chodzi, elektrycznie wszystko działa, auto się nie grzeje

 

Co Wy na to? Z góry dzięki za odpowiedzi, ewentualne podpowiedzi co i jak jeszcze sprawdzić. Czekam na VIN i jak tylko sprzedający mi wyśle to podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm:

 

- tylny zderzak również malowany ;).

 

Ster i gałkę bardzo możliwe, że Ktoś podmienił :mrgreen: , bo oryginalne gorzej wyglądały.

 

Uszczelka zaworów wiek/przebieg/"brak dopieszczania autka".

 

Powodzenia w przemyśleniach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tylny zderzak jest pryśnięty. Zastanawiam się nad tą kierą i gałką ...może niemiec/turek/polak na placu przełożył do innego bo były ładne ...przebieg wydaje się faktyczny i środek auta zajechany nie jest. Temat do przemyśleń jest, nie ma co :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Barylkaq, nie koniecznie potrzeba lakiernika aby stwierdzić, czy dany element jest malowany czy nie :mrgreen: , wystarczą konkretne chęci i spostrzegawczość i "zasada kojarzenia" :cool2: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.