Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj byłem oglądać to bmw z ogłoszenia http://otomoto.pl/bmw-525-C24379062.html

Więc tak, nie znam się za bardzo na samochodach ale co mogłem to sprawdziłem

 

Rok 89'

6 lat w kraju

6 lat LPG

Dużo wgniotek na blachach (maska, błotnik, klapa) nie wiem od czego dużo dzieci kreci się przy tym samochodzie z tego co tam widziałem.

Nad kola nie zardzewiałe

przebieg 300 tys z tego 70 tys na LPG sekwencja, czy to dużo dla tego silnika m20b25 ??

Fotel kierowcy wytarty, obicia drzwi z tyłu się odklejają, obicie góry tez zwisa nad głową

Spody drzwi hardkorowo zardzewiałe wewnątrz, na zewnątrz nie aż tak tragicznie, dziurawy tłumik.

Jakieś wycieki w silniku , uszczelka pod pokrywą zaworów na pewno , ciekawe co jeszcze ...

 

Ogólnie dobrze odpala , w miare ładnie chodzi, jak jechałem nią ( jazda próbna ) nawet spoko, lepiej sie prowadzi niz mazde z 2000 roku.

 

i to wszystko za 3800 zł

Opłaca to sie jeszcze kupic czy to już na złom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P rozbawiłeś mnie teraz chce kupić swój pierwszy samochód a ty sie pytasz czy to nie mój :DD hahaa

 

Opłaca sie kupować takiego sztrucla czy nie ?

Nie wiem co ciebie tak rozbawiło. Skoro widziałeś i jezdziłeś to decyzję na tym etapie musisz już podjąć sam. Kto i co ma ci jeszcze powiedzieć. Chyba, że kupno uzalezniasz od ilości głosów na tak lub nie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ten silnik ma na prawde tylko 300 tys km (bardzo mało jak na ten rocznik) i nie był katowany - pochodzi jeszcze drugie tyle

 

jeśli tylko nir byl przegrzany i olej byl zmieniany na jakis dobry.... nawet tak dobry silnik da sie zniszczyc szybko... dbany odpowiednio, jest w zasadzie wieczny

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wnętrze jest tanie do ogranięcia.

Najważniejsze są dwie rzeczy:

- karoseria, nie pogniła

- instalacja gazowa działająca i sprawna oraz silnik

 

Magi nie ma, jeśli ładnie zapala, nie kopci, nie tłucze panewkami na rozgrzanym, buda nie pogniła to brać i nie marudzić, za tą kasę trudno oczekiwać igły z fabrycznego muzeum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wnętrze jest tanie do ogranięcia.

Najważniejsze są dwie rzeczy:

- karoseria, nie pogniła

- instalacja gazowa działająca i sprawna oraz silnik

 

Magi nie ma, jeśli ładnie zapala, nie kopci, nie tłucze panewkami na rozgrzanym, buda nie pogniła to brać i nie marudzić, za tą kasę trudno oczekiwać igły z fabrycznego muzeum.

 

Właśnie takich odpowiedzi oczekuje :D

 

Spody drzwi są strasznie pordzewiałe, nad kola ładne ,jak to możliwe ?? :)

Na progach też tam coś było widać ale nie mocno, nie wiem jak podłoga.

Czy to się wlicza do karoserii nie pogniłej ? :D

 

Odpalać ,odpala nawet ładnie, tylko na gazie jak gwałtownie wciskałem gaz to najpierw coś się przyduszał dopiero potem wchodził na obroty, typek najpierw powiedział że mało gazu a potem że silnik nie rozgrzany. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Spody drzwi są strasznie pordzewiałe' date=' nad kola ładne ,jak to możliwe ?? :)

Na progach też tam coś było widać ale nie mocno, nie wiem jak podłoga.

Czy to się wlicza do karoserii nie pogniłej ? :D

 

Odpalać ,odpala nawet ładnie, tylko na gazie jak gwałtownie wciskałem gaz to najpierw coś się przyduszał dopiero potem wchodził na obroty, typek najpierw powiedział że mało gazu a potem że silnik nie rozgrzany. Co to może być ?[/quote]

 

Kolego odpuść, kasa może niewielka, ale takie objawy oznaczają problemy z instalacją. Może być różnie pierdoła albo duże koszta. Ja sto lat temu jeździłem ostatnio samochodem z instalacją LPG, ale nie prawa się tak dziać.

A jak się zachowuje na benzynie ?

 

Często w e34 gniją spody drzwi, to nic nadzwyczajnego, aczkolwiek jak są bardzo pogniłe to może być wizualny problem. Ciężko kupić drzwi w kolorze, w dobrym stanie.

Progi mogą być problemem, choćby może się okazać, że nie będziesz miał jak podnieść samochodu lewarkiem :duh:

No i podłoga, jak są dziury będzie ci śmierdziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Dzisiaj byłem oglądać to bmw z ogłoszenia http://otomoto.pl/bmw-525-C24379062.html

Więc tak, nie znam się za bardzo na samochodach ale co mogłem to sprawdziłem.......

VIN VIN VIN :!: :!:

viewtopic.php?f=44&t=72889

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.