Skocz do zawartości

E39 wymiana siedzen manual na elektryczne (Air bag)


Arterius.MJM

Rekomendowane odpowiedzi

Heja ponownie potrzebować bede pomocy czyjejś , wymieniłem siedzenia manualne na podgrzewane elektryczne , elektryke ogarnałem podgrzewanie narazie nie bo nie miałem czasu załatwic panelku , ale moj problem tkwi w air baku , ten napinacz czy jak to sie zwie przy pasie , w starych siedzeniach wogule były ine kolory a teraz z nowych siedzeń wychadza mi od air baga 2 czarne kabelki ze strony siedzenia , nie wim co mam robic totalnie zgłupiałem a nie chce zeby mi wywaliło poduchy jakies sugestie? dzieki pozdrowiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U ciebie jak sie domyślam kable napinacza były żółte z paskiem. Możesz te podpiąć do tych czarnych obotętnie jak. Będzie dobrze. Sam też robiłem taką przekładke opis jest na tym forum poszukaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a co do kabli , które ida do maty pasażera (airbag) bym był wdzieczny jeżeli ktoś pomogł by mi i powiedział jakie kolory kabli wychodza ze strony siedzenia i ze strony auta , wazne sa dla mnie ze strony auta . jak bym dostał pomoc do wikendu mogl bym se to szybko ogarnac bo przegland mi sie zbliża :( pozdrawiam i dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable przy napinaczach tniesz i lutujesz, nie ma znaczenia wiekszego ktory do ktorego, i tak wywali w razie wypadku.

co do maty to pamietam tylko na pamiec od puszki maty - czarny-bialy-niebieski.

Nie ma rzeczy niemożliwych, tylko ludzie którzy nie chcą tego zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable przy napinaczach tniesz i lutujesz, nie ma znaczenia wiekszego ktory do ktorego, i tak wywali w razie wypadku.

co do maty to pamietam tylko na pamiec od puszki maty - czarny-bialy-niebieski.

 

a co do kabli wychodzących ze strony auta ? bo ty mowisz ze strony siedzenia ? .......

przegląd mi sie konczy POMOCY :P !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.