Skocz do zawartości

szarpanie auta podczas ruszania po rozgrzaniu


gruby_marek

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

mam BMW E36 316i 1994 rok, problem polega na szarpaniu auta ale po rozgrzaniu, a wygląda to tak

 

samochód zimny = wszystko ok

 

samochód rozgrzany = przy ruszaniu z 1 lub przy cofaniu samochód szarpie jak dodam więcej gazu jest ok.

 

wygląda mi to na sprzęgło, proszę o pomoc w diagnozie. Chciałbym zamówić części na allegro = dużo taniej.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szarpie jak jedziesz na sprzęgle, czy jak jedziesz bez gazu???

Jeśli szarpie jak jedziesz bez gazu to prawdopodobnie wtryski...

Dodatek do paliwa nalać kilka razy i powinno być ok....

 

 

Niech mnie ktoś poprawi jeżeli sie mylę :norty:

icon1.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, czasami mam podobny problem ale dzieje sie co jakis czas... i wlasnie jak jade np na 1 bez gazu i tak skacze.. obstawiam u mnie to na krokowy bo potrafi czasami swirowac... I mam pytanie odnosnie krokowca moge go jakos wyczyscic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem gdzieś na forum, zże krokowca można benzynką ekstrakcyjną wyczyścić...

 

 

Tak czyszczenie jest to prosta operacja i polega na wlaniu przez otwór do środka "odrdzewiacza".Najlepiej zalać krokowy do pełna i zostawić na kilka godzin.Następnie wylewamy odrdzewiacz i montujemy silniczek,nie trzeba go suszyć itp.Krokowy to nic innego jak zawór sterowany przez silniczek elektryczny.Silniczek elektryczny jest szczelny i nie ma możliwości zalania go i uszkodzenia
icon1.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

mam BMW E36 316i 1994 rok, problem polega na szarpaniu auta ale po rozgrzaniu, a wygląda to tak

 

samochód zimny = wszystko ok

 

samochód rozgrzany = przy ruszaniu z 1 lub przy cofaniu samochód szarpie jak dodam więcej gazu jest ok.

 

wygląda mi to na sprzęgło, proszę o pomoc w diagnozie. Chciałbym zamówić części na allegro = dużo taniej.

 

pozdr

miałem taki przypadek,że szarpał w korkach przy ruszaniu

pomogła wymiana sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.