Skocz do zawartości

330d dziwny dźwięk z okolic licznika


jasiel1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam ostatnio niewielki, ale niestety problem, z dziwnym dźwiękiem dochodzącym z okolic licznika mojej E46. Objawia się tym, że zwłaszcza kiedy auto postoi na słońcu, po odpaleniu słychać bardzo dziwny dźwięk, o wysokiej częstotliwości, dobiegający tak jakby z lewej strony licznika. Czasem po wyłączeniu i ponownym włączeniu auta dźwięk natychmiast ustaje. Próbowałem wyłączać nawiew, światła itp. licząc na to że okaże się że dźwięk jest wydawany przez któreś z nich, jednak okazało się że jedynie wyłączenie auta jest w stanie go wyłączyć. Nagrałem dźwięk na telefonie, jednak muszę wrzucić go na youtube żeby móc go tu zaprezentować. Może ktoś miał podobny problem? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiam!

 

Edit:

 

Udało mi się wrzucić film z nagranym dźwiękiem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

ogólnie jestem nowy na forum, od dwóch dni mam swoją wymarzoną e46 w coupe. Do samochodu dostałem chromowane ramki, które się zakłada na zegary. Wszystko fajnie, założyłem tylko jest jedno ale. Coś wyleciało, gdy licznik był w częściach. Szukałem miejsca gdzie mógłbym to wsadzić no ale nie znalazłem takowego, także skręciłem wszystko do kupy, a efekt jest taki : http://sendvid.com/x5hgjc09 (u mnie głośniki musiały być na maxa żeby było cokolwiek słychać)

A to jest to "coś" co wypadło : 13393355_1054488617965074_2007929922_n.jpg?oh=71cd395bff04649562c1247836dc4f9c&oe=5757A16C&__gda__=1465347720_0e7fe0ac4104e00d13a5eb61249358b0

Mam nadzieję, że pomożecie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.