Skocz do zawartości

Kontrolki 4x4 abs hamulec reczny


maciejdabkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , probuje sie dowiedziec dlaczego dzieje sie tak ze zapalaja mi sie kontrolki 4x4, abs i hamulec reczny oczywiscie nie moge ich wylaczyc do tego przy jakis koleinach czy dziurach gasna mi ksenony na chwilke jakby zabraklo im zasilania na sekunde, i wariuja mi kilometry kasuje sie przejechany dystans, kasuje sie data, i godzina , musze ustawiac wszystko na nowo. Potem jest ok znowu pojawiaja sie kontrolki najczesciej gdy wpadne w jakas dziure czy to wina opisanego w postach reduktora???? prosze o jakas pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
xdrive padł , poczytaj forum, jak masz troche chęci, zdolności mechanicznej naprawisz sobie sam. Co do ksenonów to nie mam bladego pojecia, ale zanim cos wymienisz lepiej zaprowadzić samochód do dobrego elektryka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie koniecznie reduktor...sprawdz tak, stajesz w miejscu i dosc energicznie ruszasz, np. na swiatlach.jesli nie zapalaja sie kontrolki to raczej reduktor jest dobry.sprawdz a bedziemy dalej myslec...mimo ze postow duzo na ten temat, twoj przypadek moze byc inny...jakbys napisal: czy to reduktor badz kontrolki 4x4 to moderator juz by go zablokowal :D tyle tego jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kasuja ci sie wszystkie ustawienia tzn ze na chwile brakuje pradu w samochodzie - po rozlaczeniu klemy masz dokladnie te kontrolki, 0 stan dziennego przebiegu i brak godziny. I jak się dziwic ze xenony przygasaja.

 

Najpierw sprawdz czy nie masz poluzowanej klemy w aku w bagazniku, potem najlepiej jak ktos sprawdzi czy masz sprawną klemę plusową (tam jest ladunek piro), bezpieczniki, mocowanie kabli do alternatora :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.