Skocz do zawartości

zegary-pixele


SEBOL.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rodzinke X-sa:))))panowie mam pytanko jesli bylo to sorry ale zastanawia mnie jedna rzecz:)chodzi o zegary i pixele niby auta z tego samego roku 2005 a inne zegary o co tu chodzi?...z gory dzieki za info......

 

tu przyklad 3.0D 2005R

 

http://img6.imageshack.us/img6/2294/c2223926410.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

a tu 3.0D 2005r

 

http://img233.imageshack.us/img233/474/p3233725.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... :think:

 

na górze są zegary z auta w którym jest tzw. duży komputer... a na dolnej fotce jest mały komputer... i tyle... :mrgreen:

 

a jeśli chodzi o zegary... to są takie same... tylko z tą różnicą że na dolnej fotce dodane są srebrne "ramki"... :oops:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... :think:

 

na górze są zegary z auta w którym jest tzw. duży komputer... a na dolnej fotce jest mały komputer... i tyle... :mrgreen:

 

a jeśli chodzi o zegary... to są takie same... tylko z tą różnicą że na dolnej fotce dodane są srebrne "ramki"... :oops:

 

pozdrawiam

cosmo

 

 

bardziej chodzi mi wlasnie o ten maly komp na dole jakos bardziej przyzwoicie to wyglada one byly zakladane do danej wersji?.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górnym foto masz że tak powiem bardziej wypasione zegary z dużym BC. Na dole masz okrojone z małym BC. Różnią się wizualnie oprócz BC ramkami, które można bez problemów dołożyć do każdego licznika. Swoją drogą naprawiam pixele w tych licznikach.

 

oki dzieki za info.....jak kupie X-sa i bede mial wypalone pixele a to pewne:)zglosze sie do Ciebie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi wlasnie o ten maly komp na dole jakos bardziej przyzwoicie to wyglada one byly zakladane do danej wersji?.........
hmmm... :think:

 

mały komputer był jako podstawowy i ma sporo mniej funkcji niż duży komputer... :oops:

 

w dużym wszystkie informacje są wyświetlane jako informacją... a w mały na grafice - to małe okienko po lewej stronie (otwarte drzwi oraz spalone żarówki)... oraz kilka informacji pod licznikiem przebiegu (zasięg, zużycie paliwa, itp)... :mrgreen:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górnym foto masz że tak powiem bardziej wypasione zegary z dużym BC. Na dole masz okrojone z małym BC. Różnią się wizualnie oprócz BC ramkami, które można bez problemów dołożyć do każdego licznika. Swoją drogą naprawiam pixele w tych licznikach.

 

Witam ja w sprawie tych pikseli czy to te brakujace czerwine punkciki ktore sa literami lub liczbami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to czego brakuje na wyświetlaczu.

 

To znaczy napisy sa tylko brakuje w niektorych czesciach tych kropek czyli jak by to opisac niekopletne R lub inna litera ale bez problemu da sie odczytac.

Da sie cos z tym zrobic :?: Bo fajnie by bylo te kropki zregenerowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.