Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie E39


hammond

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem tu nowy, wiec z gory przepraszam jezeli moj temat znajdzie sie w nieodpowiednim dziale.

Nie bede sie rozpisywal, napisze w miare krotko.

 

Jestem studentem i od 3 lat studiuje w Krakowie. Od jakiegos czasu rozwazam zakup samochodu, konkretnie BMW e39. Do tej pory jezdzilem Civiciem z 95r, jednak zaczal sie juz sypac. Myle o wersji z Automatem, gdyz w korkach i na trasie jest to wygodne rozwiazanie. Mam dylemat z silnikiem, poniewaz nie wiem jaka wersje wybrac. Chodzi mi glownie o w miare niskie spalanie, i o to zeby byl w miare elastyczny.

Jaka wersje silnikowa polecacie?

Na samochod moge przeznaczyć max. 13 tys.

 

Czekam na wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

13 tyś?

Daj spokój, lepiej odpuść e39 jeśli jesteś studentem i nie masz nadmiaru kasy na serwis, bo to auto nie jest tanie w utrzymaniu, a za taką kwotę nie kupisz ciekawego egzemplarza.

Btw, temat ruszany setki razy, poszukaj, bo jak moderator wpadnie,to cie zamknie w piwnicy i na tym się skończy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę co dzień po mieście i mam 530d i nie przekraczam 7.5L/100km. Oczywiście koledzy dobrze mówią - auto nie jest tanie w eksploatacji, a tym bardziej jak byś chciał automata gdzie dodatkowe usterki skrzyni wchodzą w grę. Za cene dobrego amortyzatora w e39 można by wymienić wszystkie wachacze w VAG'u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.