Skocz do zawartości

Przełącznik świateł LCI do Pre-LCI -UPGRADE


Sincere

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zamienić przełącznik świateł na "ten ładniejszy" od LCI.. zakupiłem okaz pochodzący od E92 (nr części 9 169 416 01 o tych samych "parametrach") i teraz zastanawiam się czy do wymiany tego przełącznika muszę odpinać minusową klemę w aku.

Niektórzy mówią, że wystarczy że nie będzie kluczyka w stacyjce.. Poradźcie jak jest naprawdę bo dziś zamierzam go delikatnie wydłubać......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zamienić przełącznik świateł na "ten ładniejszy" od LCI.. zakupiłem okaz pochodzący od E92 (nr części 9 169 416 01 o tych samych "parametrach") i teraz zastanawiam się czy do wymiany tego przełącznika muszę odpinać minusową klemę w aku.

Niektórzy mówią, że wystarczy że nie będzie kluczyka w stacyjce.. Poradźcie jak jest naprawdę bo dziś zamierzam go delikatnie wydłubać......

 

Ja nie odpinałem aku, szybka robota i po sprawie :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien co do wymiany samego przełącznika.. wolałem jednak nic nie ruszać w fabrycznym module.. dlatego poczekałem CIERPLIWIE (kilka miesięcy) aż pojawiła się oferta na allegro i udało mi się znaleźć odpowiedni przełącznik w perfekcyjnym stanie za 100zł (!) ideał +wysyłka 11zł z możliwością zwrotu i gwarancją rozruchową. Cierpliwość popłaca. Nowy w ASO po rabatach ok 320zł.

Teraz widziałem gość z krakowa sprzedaje taki przełącznik LCI ale z manulaną reg świateł za 70zł... ;) cierpliwości zatem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam, czy da się wymienić same pokrętło ? Ciężko kupić przełącznik w dobrej cenie i w tej samej konfiguracji co mój. Jeśli się zdejmuje to w jaki sposób bo nie chce czegoś połamać.

 

jaki przełącznik potrzebujesz? mam swój do sprzedania w idealnym stanie ale przez przednich przeciwmgielnych

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam, czy da się wymienić same pokrętło ? Ciężko kupić przełącznik w dobrej cenie i w tej samej konfiguracji co mój. Jeśli się zdejmuje to w jaki sposób bo nie chce czegoś połamać.

 

jaki przełącznik potrzebujesz? mam swój do sprzedania w idealnym stanie ale przez przednich przeciwmgielnych

 

Potrzeby włącznik z regulacją ustawiania świateł, halogeny przód, przeciwmgielne tył oraz z funkcją auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.