Skocz do zawartości

E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sam nie wiem, które. U siebie mam srebrne. Przez przyciemnione szyby to jest jedyny jasny punkt samochodu. I chyba takie zostaną u mnie. Chociaż kto wie. Faktycznie carbon pasuje do charakteru Twojego auta ale czarny połysk to czarny połysk :mrgreen: Miotam się z odpowiedzią jak nie wiem - sam wybierz :lol:
http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
  • Odpowiedzi 350
  • Wyświetleń 81,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Sprawdź bo to jeden z największych bajerów tych foteli :P

 

Jakbyś się rozmyślił co do piano black, jestem zainteresowany kupnem.

 

Pozdro!

Opublikowano
  • Autor
Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Narazie nie mam podlaczonego niczego :) panel z wiazka w drodze a potem zostaje kodowanie i beda pompowane i grzane :)

Nie bede spal przez te listwy ... :duh:

Opublikowano
Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Narazie nie mam podlaczonego niczego :) panel z wiazka w drodze a potem zostaje kodowanie i beda pompowane i grzane :)

Nie bede spal przez te listwy ... :duh:

 

Hehe, wyceń też oklejane - bo ja sam mam dylemat czy oklejać w carbon (czego mi się wyjątkowo nie chce robić :P) czy zakupić piano black lub jakiś inne "zimne".

Jedno jest pewne - standardowych nie chce :P

Opublikowano
Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Narazie nie mam podlaczonego niczego :) panel z wiazka w drodze a potem zostaje kodowanie i beda pompowane i grzane :)

Nie bede spal przez te listwy ... :duh:

 

Gdzie złapałeś panel z wiązką !? Normalnie kosztuje jakieś kosmiczne pieniądze, jak na parę kabli :evil:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko kupilem u jednego goscia, na allegro nie moglem znalezc wiazki

 

Dobra, postanoilem ze jesli kontroler lci u mnie zadziala listwy piano zostaja :) kto mieszka blisko i pozyczy kontroler na 30 sekund ? :)

Opublikowano
Zostawiaj karbon! Dużo lepiej wygląda:)
Opublikowano
Moim zdaniem karbon albo srebrne, żeby rozjaśnić wnętrze ( możesz zajrzeć jak u mnie to wygląda ).
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zamowilem tlumik RM3 z RM Motors, dzis przyszedl. Kontrolera nie widac :( mialem dostac wczoraj, dobrze ze jeszcze nie placilem ...

 

Pogladowa fota jak wyglada tlumik, teraz pozostaje szukac spawacza :) moze ktos poleci jakiegos magika niedaleko?

 

http://img801.imageshack.us/img801/3954/rm31.jpg

Opublikowano
Jak zamontujesz wrzucaj foty i nagraj coś jak to gada :P
Opublikowano
  • Autor

Dzis w końcu dostalem kontroler. Podpialem i ku mojemu zdziwieniu wszystkie guziki dzialaja :)

Postanowilem ze listwy Piano zostaja ze mna, karbonowe moge komus odstapic :) (cena jak za m pakietowe :mrgreen: ) jesli ktos jest zainteresowany piszcie na PW :)

Musze rozejrzec sie za czyms do czyszczenia listew zeby ich nie podrapac i zeby usunac slady palców :oops:

Trzeba bedzie zrobic porzadna sesje, tylko zima narazie nie ma zamiaru odpuscic :(

 

Pogladowe fotki robione telefonem

 

http://imageshack.us/a/img547/1682/dsc1502e.jpg

http://imageshack.us/a/img199/2378/dsc1503h.jpg

Opublikowano

No piękne wnętrze! Pamiętam Twoje wnętrze na początku i teraz. Ogromna zmiana :8) Gratuluję!

Dostajesz natomiast kolego minusa za dywaniki a raczej za ich stan :wink:

 

P.S.

foteli nie ma ciągle u mnie :| :cry:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Opublikowano

Super:)

Teraz trzeba będzie w rękawiczkach jeździć, żeby listw nie ubrudzić;)

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Opublikowano
Niestety nawet jazda w rękawiczkach nic nie daje :(
Opublikowano
  • Autor
Dostajesz natomiast kolego minusa za dywaniki a raczej za ich stan :wink:

P.S.

foteli nie ma ciągle u mnie :| :cry:

Dywaniki sa takie juz po dwoch dniach od umycia :( ja mieszkam na wsi nie tak jak wy w miescie :D:D

Wczesniej mialem welur :mad2: :mad2:

 

Znajda sie i fotele, trzeba siedziec w necie :nienie:

 

Niestety nawet jazda w rękawiczkach nic nie daje :(

Ogarniam temat pielegnacji listew Piano :) mysle ze na wiosne beda jakies eksperymenty i efekty :)

Opublikowano

piano pięknie się komponuje :cool2:

zmień jeszcze dźwignię ręcznego na ten z perforowaną skórą M-pakietowy :wink:

Opublikowano
  • Autor
zmień jeszcze dźwignię ręcznego na ten z perforowaną skórą M-pakietowy :wink:

 

Wiedzialem ze ktos zauwazy :D mnie tez razi :)

Opublikowano
RM3 założony ?
Opublikowano
Jakieś komplikacje czy brak czasu ? Bo szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć jak ten tłumik wygląda w E90 przy M-Pakiecie
Opublikowano
  • Autor

Mowia ze w Polsce nie ma pracy ale niektorym to albo sie nie chce robic albo maja za duo pieniedzy :)

 

Do wiosny zaloze napewno :)

Edytowane przez marcin0405

Opublikowano

Listwy piano black individual wyglądają socznie :cool2:

Oryginalnie przy piano blenda kierownicy też jest taka jak reszta (czarny połysk ze srebrnym paskiem) ? czy to nie wchodzi w skład zestawu ?

 

Pozdro

Opublikowano

To może uda mi się Ciebie wyprzedzić jeżeli chodzi o wymianę tłumika ;)

 

Przy individualu kierownica jest zupełnie inna, przy piano blenda według mnie nie różni się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.