Skocz do zawartości

E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23


marcin0405

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem, które. U siebie mam srebrne. Przez przyciemnione szyby to jest jedyny jasny punkt samochodu. I chyba takie zostaną u mnie. Chociaż kto wie. Faktycznie carbon pasuje do charakteru Twojego auta ale czarny połysk to czarny połysk :mrgreen: Miotam się z odpowiedzią jak nie wiem - sam wybierz :lol:
http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Sprawdź bo to jeden z największych bajerów tych foteli :P

 

Jakbyś się rozmyślił co do piano black, jestem zainteresowany kupnem.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Narazie nie mam podlaczonego niczego :) panel z wiazka w drodze a potem zostaje kodowanie i beda pompowane i grzane :)

Nie bede spal przez te listwy ... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Narazie nie mam podlaczonego niczego :) panel z wiazka w drodze a potem zostaje kodowanie i beda pompowane i grzane :)

Nie bede spal przez te listwy ... :duh:

 

Hehe, wyceń też oklejane - bo ja sam mam dylemat czy oklejać w carbon (czego mi się wyjątkowo nie chce robić :P) czy zakupić piano black lub jakiś inne "zimne".

Jedno jest pewne - standardowych nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, odnośnie foteli to na bank masz pompowanie boczków (masz od tego przycisk ze strzałkami w poziomie) Może czegoś nie podłączyłeś ?

Narazie nie mam podlaczonego niczego :) panel z wiazka w drodze a potem zostaje kodowanie i beda pompowane i grzane :)

Nie bede spal przez te listwy ... :duh:

 

Gdzie złapałeś panel z wiązką !? Normalnie kosztuje jakieś kosmiczne pieniądze, jak na parę kabli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kupilem u jednego goscia, na allegro nie moglem znalezc wiazki

 

Dobra, postanoilem ze jesli kontroler lci u mnie zadziala listwy piano zostaja :) kto mieszka blisko i pozyczy kontroler na 30 sekund ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamowilem tlumik RM3 z RM Motors, dzis przyszedl. Kontrolera nie widac :( mialem dostac wczoraj, dobrze ze jeszcze nie placilem ...

 

Pogladowa fota jak wyglada tlumik, teraz pozostaje szukac spawacza :) moze ktos poleci jakiegos magika niedaleko?

 

http://img801.imageshack.us/img801/3954/rm31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w końcu dostalem kontroler. Podpialem i ku mojemu zdziwieniu wszystkie guziki dzialaja :)

Postanowilem ze listwy Piano zostaja ze mna, karbonowe moge komus odstapic :) (cena jak za m pakietowe :mrgreen: ) jesli ktos jest zainteresowany piszcie na PW :)

Musze rozejrzec sie za czyms do czyszczenia listew zeby ich nie podrapac i zeby usunac slady palców :oops:

Trzeba bedzie zrobic porzadna sesje, tylko zima narazie nie ma zamiaru odpuscic :(

 

Pogladowe fotki robione telefonem

 

http://imageshack.us/a/img547/1682/dsc1502e.jpg

http://imageshack.us/a/img199/2378/dsc1503h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękne wnętrze! Pamiętam Twoje wnętrze na początku i teraz. Ogromna zmiana :8) Gratuluję!

Dostajesz natomiast kolego minusa za dywaniki a raczej za ich stan :wink:

 

P.S.

foteli nie ma ciągle u mnie :| :cry:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz natomiast kolego minusa za dywaniki a raczej za ich stan :wink:

P.S.

foteli nie ma ciągle u mnie :| :cry:

Dywaniki sa takie juz po dwoch dniach od umycia :( ja mieszkam na wsi nie tak jak wy w miescie :D:D

Wczesniej mialem welur :mad2: :mad2:

 

Znajda sie i fotele, trzeba siedziec w necie :nienie:

 

Niestety nawet jazda w rękawiczkach nic nie daje :(

Ogarniam temat pielegnacji listew Piano :) mysle ze na wiosne beda jakies eksperymenty i efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień jeszcze dźwignię ręcznego na ten z perforowaną skórą M-pakietowy :wink:

 

Wiedzialem ze ktos zauwazy :D mnie tez razi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowia ze w Polsce nie ma pracy ale niektorym to albo sie nie chce robic albo maja za duo pieniedzy :)

 

Do wiosny zaloze napewno :)

Edytowane przez marcin0405
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy piano black individual wyglądają socznie :cool2:

Oryginalnie przy piano blenda kierownicy też jest taka jak reszta (czarny połysk ze srebrnym paskiem) ? czy to nie wchodzi w skład zestawu ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.