Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjęcia kosa :D zabawa musiała być niezła! :cool2:

Była :8)

Super zdjęcia, nawet moja szóstka została uchwycona. Miło było poznać

Dzięki i wzajemnie ;)

Na żywo jeszcze lepiej wygląda, zwłaszcza te felgi.

Możesz napisać co robiłeś z zaciskami bo wyglądają naprawdę świetnie?

Dzięki ;)

Zaciski były rozebrane dokładnie oczyszczone i malowane w komorze lakierniczej a kolor wybralem sobie z palety :mrgreen:

milo było w końcu poznać Karol :!: :wink: ....auto robi robotę na żywo..do zobaczenia w Poznaniu :wink:

:cool2: :cool2: :cool2: :arrow: 3 x :arrow: WZAJEMNIE

Dokladnie, masz fotki w doborowym towarzystwie:d

Na zywo auto robi robote, a zwlaszcza felgi, ktory poki co sa najlepszym Twoim wynalazkiem ;)

 

Piekne auto i fajni z was ludzie:d Pozdr :cool2:

No jak najbardziej w doborowym :cool2: :cool2: :cool2:

Z Ciebie Waldek czlowiek pierwsza klasa - dzięki za zaproszenie i za całe przyjecie nas :cool2: :8) :cool2:

fatgrandma jest smutny, bo przegapil fajny zlot :(

:lol: - nie smutaj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo jeszcze lepiej wygląda, zwłaszcza te felgi.

Możesz napisać co robiłeś z zaciskami bo wyglądają naprawdę świetnie?

 

 

Dzięki ;) Zaciski były rozebrane dokładnie oczyszczone i malowane w komorze lakierniczej a kolor wybralem sobie z palety :mrgreen:

 

 

możesz napisać w temacie lub na PW gdzie dokładnie zawoziłeś zaciski i ile cię wyszło za nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze na PW ;)

 

Malował mi je mój lakiernik przy okazji zakładania M-pakietu i wtedy nowych kół,

ale to było dokładnie rok temu :twisted:

zrobił widac je z dużą dokładnościa bo po roku użytkowania i wymiany klocków (przód 2 razy i tył 3 razy)

lakier na nich trzyma się idealnie :cool2:

Nie wiem ile płaciłem za to ale około 300zl, chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak puścił PUFa :twisted:

 

Puszcza takie PUFy czasem przy mocniejszym starcie lub w trasie przy mocniejszym depnieciu gazu.

 

DPF - to powiem szczerze zagadka - nie wiem czy jest przy jakiejś okazji mam nadziej to sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUZA MOC DUZY DYM :>

 

nie interesuje sie za bardzo mechanika ale nawet te z 3 letnie auta z dpfem puszczaja jak ktos noge w podloge wsadzi :>wiec chyba nie ma sie co przejmowac ale to tylko moje skromne zdanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kolegi maaaadz bmw-sport:

http://lh3.googleusercontent.com/-ASJKzJheyYA/UX2Hk8bC1ZI/AAAAAAAAEa4/b8KlK7B1ceI/s1024/Toru%25C5%2584%252027.04.2013%252065.jpg

http://lh3.googleusercontent.com/-tC7wrnrMrSA/UX2HmVgENpI/AAAAAAAAEbA/Yze6yB5NCG4/s1024/Toru%25C5%2584%252027.04.2013%252066.jpg

http://lh5.googleusercontent.com/-2TRPOiE6m5A/UX2HqQCqf2I/AAAAAAAAEbI/S--iWCrzzYc/s1024/Toru%25C5%2584%252027.04.2013%252067.jpg

http://lh6.googleusercontent.com/-97YpgGJkKO8/UX2HvJ3AW-I/AAAAAAAAEbY/lK0h-oE_BXg/s1024/Toru%25C5%2584%252027.04.2013%252069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! kozak bez dwoch zdan !!

 

moja zona mowi : ze moglbys sobie sam złozyc nowa beemke . Po co masz inwestowac w nowe auto jak mozesz kupic nowe czesci i sam poskladac ........... tak powiedziala ...i to nie nasmiewanie sie a wyrazy szacunku za to jak zmieniles czarne niepozorne e92 w monstera !!!! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączę się do gratulacji. Nie spodziewałem się aż takiej różnicy między zdjęciami, a wyglądem na żywo. Szczególnie felgi i ich wklęsłość. Super auto :cool2:

 

PS: przy takim teście sprawnościowym doskonale widać co to znaczy dobra opona, dobre zawieszenie i dobre hamulce. Tutaj wielkie propsy dla Ciebie, i dwóch m3. Anty przykładem może być czarna e90 z młodym szybkim i wściekłym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

vystelior - tak jak gdzieś pisałem już dwie M3 E46 zrobiłem bez najmniejszego problemu :twisted:

M3 E92 równałem się z Waldkiem raz ale nie zgraliśmy się a Michała DKG wyprzedziła mnie z rolki o długość auta

ale tak bardziej sensowne dragi z M3 E92 nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.