Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zarejestrowani
Kurcze a ja tym razem bede na nie, moze dlatego ze w mojej okolicy ( euroregion nysa) to popularne kolo i wodze czasami e90,e63 i e60 na takich kolach. Zarzuc jakiegos egzotyka typu VOLK, FORGED bo takie auto na to zasluguje

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest setna srona ;)

 

Nad VOSSEN i HRE też myślałem ale te trafily się okazyjnie z dnia na dzień i dlatego się na nie zdecydowałem.

 

Kurzu - ta e90 z awatara jest twoja (nie wiem czy dobrze widze PL na tab.rej.), jak tak to pochwal się galeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest setna srona ;)

Kurzu - ta e90 z awatara jest twoja (nie wiem czy dobrze widze PL na tab.rej.), jak tak to pochwal się galeria.

Niestety, ale trochę bardziej stockowo wygląda, może kiedyś do takiego stanu dojdzie jak na avku :)

A galeria może ogarnę jak się ociepli, teraz studia męczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kręci 20'' :shock: Generalnie fajna-czarna ale ja bym nie wsadził tylu cali do siebie :D Brawo za odwagę. Generalnie czekam na recenzję z jazdy -ale taką obiektywną - i sam kiedyś chciałbym się przejechać czymś co ma więcej niż 19 cali :D

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A galeria może ogarnę jak się ociepli, teraz studia męczą :D

no to czekam... ;)

...

Tak się kręci 20'' :shock: Generalnie fajna-czarna ale ja bym nie wsadził tylu cali do siebie :D Brawo za odwagę. Generalnie czekam na recenzję z jazdy -ale taką obiektywną - i sam kiedyś chciałbym się przejechać czymś co ma więcej niż 19 cali :D

Sam jestem ciekaw i myślę że tragedii nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki maly powrot do tematu...

Kamerka GOPRO HERO 3 Black za 1750zł + 150zł uchwyt NOWE wylicytowane na allegro z PL sieci.

 

orzesz!!! nieziemska cena za gopro hehe w $ wychodzi 553$

ja za swoja na promocji dalem 380$ czyli jakies 1200PLN

 

Co do felg ... mmhmmm nie jestem fanem felg ze srubami. no ale to tylko kwestia gustu.

ja bym bardziej dal sie namowic na VOLK TE37SL, albo jej repliki varrstoena 2.2.1 (ale niestety tylko sa 19' 10.5 et22...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie odczujesz większej różnicy! mój ziomek ma 20` na e93 i po przejechaniu się z nim jak i samemu w ogóle nie czuć ze na aucie jest taka duża felga! wcześniej je miale w sedanie i było podobnie!

Mam nadzieje że tak będzie :cool2:

A może jest tak bo po przekroczeniu progu 19'' już nic nie boli bardziej? :norty: :wink:

Jak jeździlem na 16 mowiłi nie zakladajn 17 jak jeździłem na 18 nie zakładaj 19 ... itd

a ja robiłem swoje i byłem coraz bardziej zadowolony ;)

także mam nadzieje że tu będzie podbnie

Komfort w e92 na 19 jest wiekszy niż u mnie w e82 na 18 rsc

... Czy jezdzisz na 19 czy 20 i tak musisz uważac na dziury :mrgreen:

Dokładnie :cool2:

Taki maly powrot do tematu...
Kamerka GOPRO HERO 3 Black za 1750zł + 150zł uchwyt NOWE wylicytowane na allegro z PL sieci.

 

orzesz!!! nieziemska cena za gopro hehe w $ wychodzi 553$

ja za swoja na promocji dalem 380$ czyli jakies 1200PLN

 

Co do felg ... mmhmmm nie jestem fanem felg ze srubami. no ale to tylko kwestia gustu.

ja bym bardziej dal sie namowic na VOLK TE37SL, albo jej repliki varrstoena 2.2.1 (ale niestety tylko sa 19' 10.5 et22...)

Takie realia w Polsce.

Jeśli mówisz o serii balck to faktycznie cena extra u nas kosztuje tyle podstawowa kamerka albo GoPro Hero 2.

Felgi zobaczymy jak to wyjdzie ... ;)

Te VOLK też mi się podobają ale nie jestem pewny co do ich jakości a w 20-stce muszą być konkretne :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem dostałem pierwsze zdjęcia z MG :mrgreen:

Wydech kompletnie już zamontowany IC się robi ...

 

No i prwadopodobnie będzie jeszcze jeden mod dotyczący turbin ale to szczegóły jeszcze podam :twisted:

 

Daje jeden mały :norty: szczegół na zachęte :wink:

http://img856.imageshack.us/img856/8708/thumbbvbh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czarne - jest to nowość - czarna ceramika :8)

 

Miałem dawać końcowki srebrne ale rozradzili mi że do diesli pasują czarne,

no i w sumie przystalem na to bo jednak cały czas jest nalot na rurach czarny a asfalt i inne syfy na drogach też nie dadzą spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.