Skocz do zawartości

E60 by Boski


boski_13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byc może tak jest jak mówisz ale twoja opinia jest kiepska próbą odp na moją opinie w twoim temacie a to juz jest i mało obiektywne i mało dojzałe. Takie ledy chciałem i je zamontowałem, może nic sensownego nie wnoszą do auto oprócz wgladu ale też nie swieca sie cały czas jak zegary :) musisz troche wyluzowac bo te wieczne aluzje są nudne i jeszcze cię wpędzą w jakąś chorobę :) :duh: Edytowane przez boski_13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowi mi o bezsensownosci tych wszystkich przerobek w samochodzie ,ktory ma 200kkm na cyferblacie :cool2:

Jaki sens jest dokladanie takich pieniedzy (bo zapewne nie male zwazajac na lampy,zderzaki M-pakietowe,felgi M5 itd) w samochodzie,ktory ma tyle nalatane?

Tylko nie pisz mi najmodniejszej odpowiedzi w Polsce:

Przeciez to nie duzo,on jest dopiero dotarty :mrgreen:

Tak,to jest duzo...

 

Nie mowie oczywiscie,ze samochod nie jest ladny,bardzo mi sie podoba ale ... przebieg panie,przebieg :cool2:

 

Jeszcze jedno pytanie:

Usunales klapki z kolektora?

Edytowane przez pieczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc może tak jest jak mówisz ale twoja opinia jest kiepska próbą odp na moją opinie w twoim temacie a to juz jest i mało obiektywne i mało dojzałe. Takie ledy chciałem i je zamontowałem, może nic sensownego nie wnoszą do auto oprócz wgladu ale też nie swieca sie cały czas jak zegary :) musisz troche wyluzowac bo te wieczne aluzje są nudne i jeszcze cię wpędzą w jakąś chorobę :) :duh:

Jaką kiepską odpowedzą człowieku to ty masz jakiś problem i może już masz obsesję na temat swojego czarnego pospolitego E60, ledy w tablicy może do golfa II by pasowały ale nie do BMW to taka moja opinia ale o gustach się nie dyskutuje. A co do moich zegarów i tak siewcą jak przed mod czyli cały czas tak jak jezdzilem na zwykłych lampach bez drl.

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem 1,5 roku temu i zrobiłem nim 50 tyś. Nalatane ma tyle ile ma, nie zamierzam tego ani ukrywać ani się tym przejmować. Ma mi służyć do jeżdżenia nie do staniana podjedzie. Jakoś nie wierze że 8 letni diesel ma nalatane tylko 100 tyś. Także dalej nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego- no może poza tym że lubisz się czepiać.

Zderzaki były dołożone przed moim zakupem, resztę zrobiłem sam bo miałem takie widzi mi się, mój czas, moja gotówka i moja sprawa. Równie dobrze przed zakupem mogłem uznać że jaki sens jest wydawać furę kasy na 7 letnie auto. Auto ma nalatane 202 tyś i jakoś zupełnie mi to nie przeszkadza, póki co nic mu nie dokucza i to mi wystarcza.

JAkoś nie wierze że auto z 2004 roku ma 100 tyś nalatane tak jak twoje. 12,5 tyś rocznie? Poza granicami naszego kraju?Poza tym nie lepiej było kupić 550 czy M5? Niż np pakować kase na diesla i próbować robić z niego potwora :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No i na koniec- co przebieg panie co przebieg? Co to ma za znaczenie? Skoro tak podchodzisz do tematu to czemu latasz 535D z 2004? Przecież to skarbonka.

Podsumowując dla ciebie każde z aut w galerii jest już u schyłku bo ma w okolicach 200tyś , dla mnie nie ma znaczenia ile ma nalatane, ja nalatałem 50 tyś a ile pieniędzy w niego wsadziłem jest już kwestią indywidualną. Jest sprawne a do tego wygląda tak jak chcę żeby wyglądało :D

Nie twierdze że 200 tys to mało ale dużo też nie. Pewnie że wolałbym mieć auto z 50 tyś i prawie nowe ale póki co mam ważniejsze wydatki niż nowe auto- poczekam aż f10 535i będzie tańsze

Brokat już myślałem że zapomnisz o czarnym - na szczęście się nie zawiodłem :mrgreen:

Edytowane przez boski_13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Poza tym nie lepiej było kupić 550 czy M5? Niż np pakować kase na diesla i próbować robić z niego potwora :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JAkoś nie wierze że auto z 2004 roku ma 100 tyś nalatane tak jak twoje. 12,5 tyś rocznie? Poza granicami naszego kraju?

No i na koniec- co przebieg panie co przebieg? Co to ma za znaczenie? Skoro tak podchodzisz do tematu to czemu latasz 535D z 2004? Przecież to skarbonka.

Podsumowując dla ciebie każde z aut w galerii jest już u schyłku bo ma w okolicach 200tyś , dla mnie nie ma znaczenia ile ma nalatane, ja nalatałem 50 tyś a ile pieniędzy w niego wsadziłem jest już kwestią indywidualną. Jest sprawne a do tego wygląda tak jak chcę żeby wyglądało :D ...

Widzisz,to czy ty wierzysz czy nie w przebieg 100kkm samochodu z 2004 roku,to mnie malo interesuje :mrgreen: .Wazne abym ja byl pewny,dla ciebie on moze miec 500 tys :cool2: tak jak i twoj dla mnie :duh:

Srednia 12,5 tys rocznie to ja zawyzylem bo wczesniej robil 10 tysiecy rocznie :roll2: i przeglady co 9-10 tysiecy :twisted2: .

Latam 535D bo takiego diesla chcialem,nie interesowala mnie 550i a na M5 mnie nie stac ,no chyba ze kupie sobie z przebbiegiem 200kkm tak jak twoj to owszem :evil: .

A przebieg ma dla mnie ogromne znaczenie,bo widzisz mialem kiedys E53 z 2004 roku.Kupilem jak miala 140kkm.Sprzedawalem jak miala 180kkm i nikt nie chcial tego samochodu ze wzgledu na przebieg.Nie wazne ze byl w idealnym stanie.To tylko w chorym polskim kraju nawet jak ma 500 tys to jest dopiero dotarty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie nie usuwałem klapek, za to znów się ucieszysz, wymieniłem cały kolektor na nowy - znów wpakowałem kase w grata :duh:

No jak bys jeszcze napisal ze klapki wyciales,to juz calkiem nie trzymalo by sie kupy dokladanie na inne rzeczy do tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że mało wiesz o chorym polskim kraju. Bo to właśnie w tym"chorym" polskiem kraju każdy kowalski ma podjeście jak twoje nie ważne czy auto ma 2,8 czy 20 lat ma najechane 100-150 tyś i taki kowalski patrzy na te cyferki i się bryndzluje. :D. Prawdziwy "polaczek" auto z niskim przebiegiem, niebite i jeszcze od dziadka, kobiety, lekarza :norty: Jak dla mnie możesz sobie wierzyć że twoje auto ma nawet 10 tyś przebiegu. Ja wole mieć swoje kupione ze 150 tys i mieć to gdzieś. Odliczasz już kiedy ci dokładnie stuknie te 100000? Patrzysz cały mokry na licznik i oszczędzasz każdy metr aby nie przekroczyło tych magicznych 100? To musi być mało komfortowe i bardzo stresujące :evil: :mrgreen:

Także pewnie niedługo już musisz auto sprzedać żeby ktoś je jeszcze chciał kupić. Tylko pytanie czy ktoś je jeszcze zechce. Zobaczymy który z nas sprzeda swoje auto drożej.

ostatniej linijki nie rozumiem bo nie jest napisane po polsku, postaw dobrze przecinki to będzie czytelnie

Capaz lepiej od razu na złom oddaj bo to już nie jest auto tylko szrot- no i jeszcze te przeróbki utopiłeś miliony niepotrzebnie :mrgreen:

Dobra koniec tego spamu bo mi galerię zaśmiecasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że mało wiesz o chorym polskim kraju. Bo to właśnie w tym"chorym" polskiem kraju każdy kowalski ma podjeście jak twoje nie ważne czy auto ma 2,8 czy 20 lat ma najechane 100-150 tyś i taki kowalski patrzy na te cyferki i się bryndzluje. :D. Prawdziwy "polaczek" auto z niskim przebiegiem, niebite i jeszcze od dziadka, kobiety, lekarza :norty: Jak dla mnie możesz sobie wierzyć że twoje auto ma nawet 10 tyś przebiegu. Ja wole mieć swoje kupione ze 150 tys i mieć to gdzieś. Odliczasz już kiedy ci dokładnie stuknie te 100000? Patrzysz cały mokry na licznik i oszczędzasz każdy metr aby nie przekroczyło tych magicznych 100? To musi być mało komfortowe i bardzo stresujące... :evil: :mrgreen:

Nie podniecam sie moim samochodem jak ty swoim i po zalozeniu zwyklych lampek do tablic rejestracyjnych,nie robie przy tym zdjec i nie wrzucam na forum.Jedna sprawa to pokazac swoj samochod,oki a druga to robienie fotorelacji z kazdej glupoty dolozonej do samochodu z bardzo malym przebiegiem 200 kolkow :twisted2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Polaczkiem jak sie nazwales to ty jestes,bo podniecasz sie samochodem z dwustoma tysiacami kilometrow na blacie :cool2: .Ty tez pewnie miales cisnienie jak ta cyfre z dwojka na przedzie przekraczal licznik,nie?

 

...Zobaczymy który z nas sprzeda swoje auto drożej...

Jak dziecko,ile ty masz latek? :mrgreen:

Jak za swojego wezmiesz okolo 100 tys to porozmawiamy... :norty:

Także pewnie niedługo już musisz auto sprzedać żeby ktoś je jeszcze chciał kupić. Tylko pytanie czy ktoś je jeszcze zechce.

Spokojna twoja rozczochrana,nie dokladalem niczego w garazu tak jak ty,a tutaj to jest wazne...

 

Widze,ze bola cie opinie innych uzytkownikow.Ty pewnie chcialbys aby kazdy ci przychwalal i pisal ze "cacy" :mrgreen: .Inne opinie sa beeeeee dla ciebie.

 

Oki.ALE SUPER FAJNY SAMOCHOD Z SUPER MALYM PRZEBIEGIEM (jak na polske) I SUPER DOPOSAZONY PRZEZ WLASCICIELA,BO W FABRYCE POSKAPILI SKNERY :mrgreen: :duh:

...ostatniej linijki nie rozumiem bo nie jest napisane po polsku, postaw dobrze przecinki to będzie czytelnie ...

Nie trzeba bylo na szkole kamieniami rzucac,tylko sie uczyc to bys zrozumial :mrgreen:

Edytowane przez pieczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij pisać z sensem i oddzielaj zdania jak należy. No chyba że tam "u was" nie jest wskazane tak jak przeróbki w aucie. Aż dziw że pozwolili ci czpisa zrobić.

Sa oddzielone jak nalezy,tylko czytac sie trzeba nauczyc kolego :mrgreen:

 

PS.a co to ten chpis? :norty:

 

Zaloz sobie do E60 przed liftem, lampy po lifcie i sprobuj zrobic tak przeglad...

Moze wtedy zrozumiesz o czym pisze panie @boski zigolo :mrgreen:

Chipsa tez usuwam na przeglad ;)

Edytowane przez pieczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij pisać z sensem i oddzielaj zdania jak należy. No chyba że tam "u was" nie jest wskazane tak jak przeróbki w aucie. Aż dziw że pozwolili ci czpisa zrobić.

Sa oddzielone jak nalezy,tylko czytac sie trzeba nauczyc kolego :mrgreen:

 

PS.a co to ten chpis? :norty:

taki chrupek "spolszczony"

O widzę że nie dość że auta lubisz krytykować to jeszcze userów obrażać? Gratuluje. Co do przeglądu to mieszkam tu i całkiem mi tu dobrze, nie muszę uciekać do krainy mlekiem i miodem płynącej. To jest żenada dopiero żeby zrobić chipa i go potem usuwać - wywalanie kasy w błoto. Jak to wyjdzie na jaw to auto będzie na złom :mrgreen:

Dobra koniec tej błazenady i OT

Edytowane przez boski_13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Capaz "u nich" nie można dokładać i a wersja biedna więc... chłopak nie ma czego pokazać to szuka zaczepki :mrgreen:

 

 

A no racja. Pieczek pokaz ta twoja, ciekawe co u cb siedzi. Moze ktoś tak mało km robił bo taka biedna i ledwo na nią patrzył??!!

 

Jest galeria ale powiem ci że jak na 96 tyś przebiegu to strasznie wytarta szczególnie fotel i kierownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh,same dziury.

 

viewtopic.php?f=73&t=136749&p=967481#p967481

Pisales,ze z M-pakietem kupiles i ze ktos go tam wlozyl ? :roll:

Ja tez sie ciesze,ze mieszkam tu gdzie mieszkam,ze musialem uciec z kraju jak to napisales...

Ale lepiej uciec z kraju,jak mieszkac w zaglebiu zlodziei samochodowych i kretaczy jakim jest Szczecin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brokat przecież wiesz że to co sobie wrzucaliśmy na nasze auta to bardziej docinki z żartem niż na poważnie - ja mam wieś żarówkę, ty kupa kolor w słońcu i jest git- liczę na tego grilla co obiecałeś. Najgorzej jak się wtrąca jakiś mądrala tylko po to żeby się czepić :D

A tak poważnie brokat od początku pisałem że twoje auto mi sie podoba szczególnie z nową felą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo ładny samochód. Jak większość BMW E60 :)

2. Moim skromnym zdaniem, fajnie, że umieszczasz "fotorelacje" z mniejszych lub większych modów. Przeglądając właśnie takie galerie innych kolegów, uświadamiam sobie co mógłbym zmienić w swoim aucie, lub czego bym jednak nie chciał.

3. Wygląd jest kwestią gustu, więc nie przejmowałbym się niekonstruktywną opinią niektórych kolegów.

4. Przebieg mojego BMW to 170 tys, więc jeśli nie mam prawa udzielać się w tym temacie, to przepraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.