Skocz do zawartości

Problem z alarmem e39 525d, nie kreci


konradbiker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pojawil sie u mnie dosc spory problem z e39 525d, zaczne od początku jedziemy nagle w samochodzie zaczeło cos piszczeć szukamy oco chodzi jadąc dalej po przejechaniu 200 metrów zwolnilismy i pach samochód zgasł wychodzimy okazało sie ze wyje alarm. Samochód zamykam, otwieram z pilota jak i kluczyka nic nadal wyje, dopiero po odłączeniu klemy ucichł. Podłaczam kleme chce odpalic zaraz po przekreceniu kluczyka znów wyje, przełaczam na zapłon odpalam nic nie kreci jakby immobiliser blokował ma ktoś jakis pomysł co mogło sie stać ? Zamykałem go z pilota, kluczyka bez róznicy. Raz metodą miliona kombinacji odpalenia na moment zakrecił przy wyjącym alarmie i tyle dalej kaplica tak jak wczesniej. Dodam jeszcze że mam padniety czujnik od tylnej klapy bo swieci sie kontrolka ze jest ciagle otwarta chociaz nie wiem czy to ma cos wspólnego. Może ktos podpowie bo chciałbym sam sam sie z tym uporac bez pomocy mechaników. Aha jeszcze jedno mam tylko jeden kluczyk wiec niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia czy tu nie ma jakiegos problemu.

Zanim alarm sie włączył lecielismy ok 120km/h po takiej pofalowanej drodze może jakas kostka, czujnik mogł wypaść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.