Skocz do zawartości

Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....


Prezioso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 952
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przez 9 miesięcy byłem posiadaczem toyoty land cruiser 2007r kupiłem ją od kolegi on zakupił ją w polskim salonie i serwisował co 15 tyś km miała przejechane 300000 km i teraz wiem że sprzedałem dobre auto,serwis przed zakupem przeszła bezproblemowo.Ale co zrobić jak tyko BMW :D Teraz będe szukał wyłącznie z polskiego salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy krajowa będzie kosztowała 79 tyś, nie można też z góry zakładać, że auto z zagranicy jest felerne, ale jeśli ktoś nie widzi problemu w tym, że auta w Polsce sprowadzone są tańsze niż np w Niemczech... cena to reguluje najczęściej jak widać na powyższym przykładzie, strata czasu i pieniędzy, kupa nerwów i zrobione kilometry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobił mi kosztorysu bo poinformowałem go że nie jestem już zainteresowany kupnem tego samochodu,powiem że nie odstraszył mnie stan techniczny bo tak naprawdę dużo do zrobienia było rzeczy drobnych samochód naprawdę wyglądał bardzo dobrze powiem że najlepiej z tych co oglądałem dlatego zdecydowałem się na serwis.Ale jak zobaczyłem że zderzaki zamocowane są na piance a osłona przegubu zawinięta szmatą żeby nie ciekło to się wkó.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam przykładowo powiem że ja dałem za swoją z 2009 roku 110.000 w lipcu 2015 .Jeden powie że dużo drugi że dobra cena.Kupiłem od pierwszego właściciela i nawet w ASO tym nie byłem .Obejrzałem ,pojezdzilem i zapłaciłem.Co z tego że nie była idealna ....mi pasowała :):)Dwie X3 kupiłem także wcześniej w 10 minut tak naprawdę .Żadne auto nawet do mechanika nie pojechało że mną.I co....szaleństwo?Pewnie trochę tak tylko każde było od pierwszego właściciela i z pełną historią i w cenie wyższej niz rynkowe.Sam szukając E70 byłem zdziwiony rozbieżnością cen.Oglądając kilka już wiedziałem dlaczego.Potem mi uciekła jedna ładna biała ale po kilku dniach kupiłem inna .Trzeba założyć coś przed zakupem i albo zwiększyć budżet albo brać co jest i naprawiać
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to takie proste co piszesz... Tylko że Polak zawsze szuka igły, że jak Niemiec sprzedawał to .... itd. Rozum podpowiada inaczej niż większość robi czyli szuka np. E70 z 2011 za 75k i ma być: nie bita, do 120 tys przebieg, serwis w ASO i takie tam.

Nierealne ale i tak każdy szuka cudu. Myślę że jak się kupuje używany samochód bez względu na cene to trzeba od razu założyć że się do niego i tak jakąś sumę dołoży i wtedy przynajmniej nie dopada nas frustracja po kupnie że miało być pięknie a wyszło z goła inaczej. Realizm ponad marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.