Skocz do zawartości

320i Zmiana sprężyn tył


Bayerishe

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Bmw E46 320i Sedan 2000r.

Pękła mi sprężyna tylna w lewym kole.Szukam zastepczych i znalazłem te:

http://moto.allegro.pl/bmw-e46-2-8-2000r-sedan-sprezyny-tyl-oryginal-i2113191328.html

 

Auto jest na 16* 225/65 i chce wykluczyc niskosc zawieszenia na tych sprezynach gdyz opony moga ocierac o nadwozie.

podane sprężyny są od E46 328i rok 2000. Brac je i nie martwic się o wysokość efektów ?

Mam 20 godzin na wybór, pózniej aukcja się zakończy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wg mnie jest to rozwiązanie doraźne, bo i tak za jakiś czas pękną, ponieważ oryginały mają przewężenie w miejscach mocowania. Polecam wymianę na dwie nowe firmy LESJOFORS. One nie posiadają przewężenia i nie pękają, przynajmniej nie słyszałem o takim przypadku.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 sztuki,wymieniłem je gdy kupiłem zawias gwintowany,właśnie od 2.0i mogę ci je sprzedać 2 sztuki za 50zł+ koszt przesyłki.

 

Cieszy mnie ta wiadomość ale szukam sprężyn z czerwonymi bądź z żółtymi paskami twardości.Zielone nie wchodza w to. Twoje sprężynki mogą być za niskie dla mojego auta a nie chcę znów ich regenerować bo znowu pękną.Zrobiłem błąd kupując 225/65 opony bo jak sprężyna będzie wyrobiona opony będą trzeć.

 

Wziałem do serca uwagę kolegi maniek21112 aby sprobowac z tymi LESJOFORS

http://moto.allegro.pl/sprezyny-bmw-3-e46-e-46-tyl-lesjofors-i2152896393.html

 

Kolego VADER z jakiego roku masz te spręzyny tzn. z roku auta.Widac na nich paski z jakiego poziomu twardości one są ? Twoja cena jest kusząca ale ja mam obawy do późniejszych rezultatów.

Napisz coś wiecej o tych sprężynach to zadzwonię i jakoś to omówimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam na LESJOFORS, Wysokosc taka jak orginal. Nie wiem po co pchac sie w uzywki. Lepiej doplacic i miec z glowy, A za jakis czas znow zapytasz jakie wybrac. 100 zl roznicy a masz nowe sprezynki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego one są z zielonym paskiem,ale jeżeli ty masz 2,0 sedan i ja taki sam motor i sedan to one są odpowiednie,mam koła 17" a nie jak ty 16" i nic nie trze nawet na niższych sprężynach ,które obecnie mam założone,ale nie namawiam cię po prostu są mi zbędne i czy je sprzedam czy nie to nie robi mi to reguły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam na LESJOFORS, Wysokosc taka jak orginal. Nie wiem po co pchac sie w uzywki. Lepiej doplacic i miec z glowy, A za jakis czas znow zapytasz jakie wybrac. 100 zl roznicy a masz nowe sprezynki.

Pozdrawiam

 

Siema Gajlo. Powiadasz 100zl (mówimy za cenę 1 szt,) różnicy ja znalazłem tylko te:

http://moto.allegro.pl/sprezyny-bmw-3-e46-e-46-tyl-lesjofors-i2152896393.html

Jak masz jakieś źródło z tańszymi tej samej marki pod nasz model to podeślij.

Dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze:

http://moto.allegro.pl/sprezyny-bmw-3-e46-sedan-coupe-tyl-lesjofors-i2163490075.html

 

Tu masz nawet tansze po 106 zl nie po 125 zl.

Ja tez bralem na allegro i wlasnie o tego co masz w linku.

pozdro.

 

Gajlo.Wielkie podziekowania za wtajemniczenie sprawą. :cool2:

 

również mam dwie pęknięte sprężyny z tyłu i myślę nad kupnem sprężyn i felg 18 cali. Czy te sprężyny które polecacie będą najlepszym rozwiązaniem dla mnie?? Mam bmw e46 320d 2001rok

 

Witam. Jak jest to Sedan\Coupe to na pewno będą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.