Skocz do zawartości

E46 330d M-pakiet Gorzów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

szukam od dłuższego czasu autka dla siebie, mam obecnie e39 523i i chciałbym wymienić na jakiegoś ON albo e39 530i:) o 530 ciężko więc szukam także e46 330d

i znalazłem taki oto egzemplarz:

http://otomoto.pl/bmw-330-mpakiet-shadowline-204km-navi-C23043718.html

na pierwszy rzut oka wygląda całkiem nieźle:)

jakieś spostrzeżenia?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
wiesz że Cię wyjdzie po opłatach koło 40 tysi?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze nie dzwoniłem ale w ogłoszeniu jest napisane, że opłacony ale nie zarejestrowany. Handlarz kurde jakoś mi nie mogło wygooglować numeru :) dzięki
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

na górze podaje że nieopłacony.

po prostu dokładnie dowiedz się jak te opłaty wyglądały.

żeby UC nie zapukał do Ciebie :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Opublikowano
  • Autor

Ok był telefon, tylko było do rejestracji. Auto sprzedane dzisiaj, więc temat do zamknięcia!!! :roll:

A i podobno gościu ma jakąś umowę podpisaną z salonami BMW i sprowadza tylko sprawdzone auta. :norty:

Edytowane przez Barton66

Opublikowano
No ba, każdy ma. Przecież nikt, to wiadomo, nie kupuje aut od turasów itd., ale nasi dobrodzieje ciągną je z Premium Selection. Wchodzi taki wąsaty Janusz do salonu i jak tylko bezzębną paszczę otworzy by łamaną germańszczyzną coś zapytać, to sam kierownik go do loży VIP zaprasza i na starcie daje 20% upustu. Eh Polacy, lwy salonowe i tuzy branży moto...
Opublikowano
ma podpisaną umowę, ale chyba z salonem fryzjerskim.
M.i.k.l.i.k.
Opublikowano

Witam

 

Handlarz nie handlarz ale bumka jak dla mnie prawie ideał ( brakuje manuala :cool2: ).

 

Przód wydawał się nie do końca ładnie spasowany, ale mechanicznie mogła być bez zarzutów i szybko znalazł się Klient no chyba, że Kupił tylko oczami :mrgreen: .

Opublikowano

...lub handlarzyna zobaczył, że wokół jego ogłoszenia węszy forum/fora więc ogłoszenie wycofał lub na odczepnego przez telefon powiedział, że auto sprzedane bo czeka na łosia, który nie zna się zbytnio na BMW i kupi właśnie oczami tą igiełkę...

Pzdr.

Opublikowano
Myślę, że robią tak w każdym przypadku, kiedy się zadaje za dużo pytań na temat ich samochodów.
Opublikowano
Bez przesady panowie, nie popadajcie w megalomanię ....setki taki samochodów się sprzedaje tygodniowo...nikt się forum nie przejmuje.
Opublikowano

To nie megalomania bo e46 to nie jest jakieś objawienie motoryzacyjne. Tyle tylko, że niestety ostatnio coraz częściej okazywało się, że zaglądali tu handlarze i nagle ogłoszenie znikało lub było korygowane w kwestii wątpliwych elementów (bezwypadkowość itp).

Pzdr.

Opublikowano
Bez przesady panowie, nie popadajcie w megalomanię ....setki taki samochodów się sprzedaje tygodniowo...nikt się forum nie przejmuje.

I tutaj się mylisz. Duża część handlarzy, którzy sprzedają BMW obserwuje to forum i to bardzo uważnie. Skąd wiem? A od handlarza własciciela dwóch komisów, jest obecny na wszystkich forach. Kiedyś nie było to aż tak powszechne jak teraz. Dbają chłopaki o swoje "interesy" więc muszą być na bierząco.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.