Skocz do zawartości

320d Problem z nawigacją - nic nie wyświetla


maciej15889

Rekomendowane odpowiedzi

witam to moj pierwszy post niedawno zakupiłem bmw e46 po lifcie z 2003 roku i mam problem z nawigacją moduł MK3 a mianowicie po przekreceniu kluczyka ekran nawigacji sie podświetla ale nie ma obrazu. dodatkowo działa tylko potencjometr głośności reszta przycisków nie reaguje. Jaka może być tego przyczyna prosze o szybką odpowiedz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
no bylem u elektryka powiedział me na 90% winny jest monitor(panel)

zmieniłeś mechanika? bo te 90% jest mało przekonujące. skoro działa ci głośność to monitor jest ok.

sprawdź sam czytnik czy jest ok, bo skoro on odrzuca płyty to z nim może być problem.

Nagraj PRAWIDŁOWO płytę, czyli w trybie MODE 2 i w prawidłowym softem. Jesteś pewien że masz MK3? I wg mnie ktoś uwalił czytnik i taki ci sprzedał. Może wystarczy wgrać prawidłowy soft i odżyje...

taki masz czytnik?

 

http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/41/23/33/2441233327

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chciałbym wpierw podmienić ale nikt w okolicy nie ma takiego czegoś.. może ktoś pomoże jestem z okolic Leszna woj. wlkp

a panel nawigacji z opcją TV ma z tyłu 3 wejścia na wtyczki czy 2? Bo ja mam niby TV mam 3 wtyczki doprowadzone do panelu a tylko 2 wejścia na wtyczki w panelu elektryk powiedział że muszę mieć 3 wejścia żeby działało jak należy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.