Skocz do zawartości

BMW początek roku 2012


101563

Rekomendowane odpowiedzi

Witam będę za kilka dni odbierał nowe BMW X3 2,0 D (manual) i chciałem spytać na co zwrócić uwagę przy oględzinach takiego auta jak również trzeba czytać nr identyf. poj.kod dotyczący produkcji wozu,i inne rzeczy pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam będę za kilka dni odbierał nowe BMW X3 2,0 D (manual) i chciałem spytać na co zwrócić uwagę przy oględzinach takiego auta jak również trzeba czytać nr identyf. poj.kod dotyczący produkcji wozu,i inne rzeczy pozdrawiam

Jak kupujesz od dealera to raczej możesz spać spokojnie - dostaniesz to co zamawiałem i masz w umowie (VIN jednoznacznie dekoduje listę wyposażenia). Na wszelki wypadek, zobacz czy nie ma ewidentnych uszkodzeń czy śladów napraw...

 

Numer VIN będzie po maską po lewej stronie silnika.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja poprosilem, aby nie myli samochodu po transporcie (coby nie drapali lakieru)

 

pewnie warto na wszelki wypadek sprawdzic czy nie malowali czegos po uszkodzeniu w transporcie... zdarzaja sie takie przypadki... u mnie tez zona odbierala samochod, wiec nie prosilem o latanie z miernikiem lakieru, bo by i tak mnie wysmiala

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać użytkowników X 3 manual o opinie na temat silnika i tej skrzyni, gdyż jak widzę posiadacze manuala są w mniejszości a ja nie lubię automatów :?: i ogólnie napędu w tym aucie Z góry dzięki za opinie

 

Nowe pytanie = nowy wątek.Tytuł nadaj zgodnie z regulaminem, w innym przypadku trafi do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.