Chciałem zapytać użytkowników X 3 manual o opinie na temat silnika i tej skrzyni, gdyż jak widzę posiadacze manuala są w mniejszości a ja nie lubię automatów :?: i ogólnie napędu w tym aucie Z góry dzięki za opinie Nowe pytanie = nowy wątek.Tytuł nadaj zgodnie z regulaminem, w innym przypadku trafi do kosza
Witam będę za kilka dni odbierał nowe BMW X3 2,0 D (manual) i chciałem spytać na co zwrócić uwagę przy oględzinach takiego auta jak również trzeba czytać nr identyf. poj.kod dotyczący produkcji wozu,i inne rzeczy pozdrawiam
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.