Skocz do zawartości

[E8x] Alternatywny system audio (New)


gessi

Rekomendowane odpowiedzi

Poajawił sie nowy alternatywny system audio Dynawin dedykowany do jedynek.

http://www.schmiedmann.de/1_series/E81/Equipment_-_accesories/Electronic_Equipment.htm

 

uwaga: zdjęcie archiwalne to system do 3-er, ale klikając na więcej fotek jest ten wlaściwy z jedynki, klikając na fotki mamy od razu instrukcję montazu, wydaje sie bardzo prosta.

Trochę sztucznie ten ekran wystający z nawiewu wygląda a przcyiski powędrowąły na panel dolny. Szkoda że nie wmontowali ekranu w schowek centralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio wygląda jak w Astrze z 1995 roku :duh:

 

A po drugie przynajmniej mi w nocy żle się jezdzi z ekranem przy "nosie" jak mi świeci w oczy , a za każdym razem zmieniać ( dzień - noc ) jest denerwujące

 

Fabryczny wyświetlacz w desce wogóle mi nie przeszkadza , a jezdziłem astra H z fabryczną nawigacja kolorową i w nocy jezdzić się nie dało bo tak świeciła po oczach .

 

Montowałem kiedyś podobnego "chińczyka" do nowej insigni i według mnie przycisk reset jest bardzo często używany bo system poprostu się wiesza . Co oryginał to oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja zmieniałem cały system w aucie, wszystkie głośniki + dwa wzmacniacze + skrzynia, wszystko z firmy Alpine i to wszystko jest podłączone pod oryginalne radio BMW :) Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jezus...nie dość że ten koszmarek wygląda jak chińskie byle co. To ja za połowę tej kwoty mam oryginalny system HiFi ze wzmacniaczem 5.2 i 8 głośnków Rockford Fosgate. To chyba produkt tylko dla Niemców którzy przy jakichkolwiek operacjach usługowych używają wyłącznie "zrób pan jakoś" nie zasięgając absolutnie żadnych informacji o alternatywach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.