Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-320-170km-m-pakiet-C23002410.html

 

hej, widział ktoś to auto i może zna trochę jego historię.

szukałem czegoś na temat tego auta ale nie widziałem żeby ktoś się dowiadywał, co o nim sądzicie?

raczej nie jest bezwypadkowe ale interesuje mnie czy nie jest to auto składane z dwóch, aha no i ten przebieg...

Tuning is not a crime it's a way of life!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie bardzo ładna, ale to na pewno wszyscy widzą :mrgreen: :

 

- przebieg niewiarygodny (chyba że przy np. 5 tyś km bumka wpadła na filar i czekała na swojego zbawce w Pl :wink: ) ;

- bezwypadkowość hm przy oględzinach raczej na pewno coś wyjdzie ......

 

Z fotek:

 

- M-Pakiet autentyczny, wielka szkoda że przez te 38 tyś km "zaginęły" oryginalne felgi m-pakietowe .........aktualny wzór 73 mógłby być np. na zimę :) ;

- maska z prawej strony za skocznie chce robić ........;

- przedni zderzak również z z prawej strony coś dociśnięty do błotnika .......;

- na szczęście cała prawa strona autka jako tako jest widoczna itd., może tylko mi się wydaje ale błotnik z drzwiami w ogóle "linii" nie trzyma;

- chyba świeci się kontrola trakcji;

- podświetlenie zegarów jakieś "dziwne";

- subtelny znaczek "M" w ogóle nie potrzebny :wink: (rzecz gustu oczywiście);

- tylko 38 tyś a gałka zmiany biegów już wytarta z zewnętrznej strony, mieszek o góry chyba również.

 

Bez wnikania w szczegóły i przy kupnie tylko oczami pewnie Będziesz zadowolony :cool2: .

 

P.S To pewnie jest Edition 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin napisał(a):

Ta ostatnia benzyna z 36 tys przebiegu jest sliczna, ogladalem ja pare miesiecy temu na zywo... Szkoda, że przod po naprawach i tylna lewa cwiartka wstawiania, po otwarciu tylnych drzwi szpachla popekana przy dachu i na dole... moze juz to podmalowali... ale nie jest warta po takich dzwonach.

 

O ile dobrze pamietam byla juz omawiana na forum (ale dosc dawno temu), juz z rok wisi w ogłoszeniach jak nie lepiej, zaczynali od ponad 30 tys zł.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.